У Винниках працівники КП «Добробут» перевіряють димові і вентиляційні канали
12.09.2017 13:38

Як повідомли у Винниківській міськраді, зараз працівники ВКП «Добробут» проводять перевірку та очистку димових і вентиляційних каналів. Тому, нагадують посадовці міськради, сажотрусам необхідно надати доступ до згаданих мереж. Адже чадний газ – невидимий і підступний ворог, який безжально вбиває людей.

Пам‘ятаймо, що основна причина отруєння чадним газом – нехтування правилами безпеки під час користування газовими приладами, використання пічного опалення тощо. А однією з найголовніших причин є несправність димоходів і вентиляційних систем ваших будинків.

Нагадуємо, що перед опалювальним сезоном необхідно відремонтувати і очистити  димоходи сезонно працюючих опалювальних і опалювально-варочних печей, ємнісних водонагрівачів, опалювальних квартирних котлів, незалежно від їх конструкції;

не рідше 1 разу за квартал - димоходи цегляні і комбіновані (цегляні і азбестоцементні);

не рідше 1 разу за рік - вентиляційні канали, димоходи азбестоцементні, гончарні, а також виконані з  спеціальних блоків жаротривкого бетону.

При первинній перевірці і прочистці димоходів і вентиляційних каналів повинні перевірятись: відповідність матеріалів, які застосовані, вимогам СНиП 2.04.08-87; відсутність засмічень, щільність і відокремленість димових і вентиляційних каналів, наявність і справність розділок,  наявність нормальної тяги.

Пам‘ятаймо, що дотримання цих правил – безпека вашого життя!


Теги: міська рада, вентиляційні канали, ВКП Добробут


Читайте також:
Коментарі
avatar