Винниківських підприємців просять подбати про благоустрій
15.09.2017 10:43

м. Винники

Винниківська міська рада неодноразово зверталася до місцевих бізнесменів із проханням підтримувати санітарний стан на прилеглих до їхніх підприємств територіях. На жаль, ще й сьогодні залишаються підприємці, які ігнорують «Правила благоустрою території міста Винники», не виконують приписи влади щодо прибирання таких ділянок.

Тому в Винниківській міськраді вкотре нагадують, що згідно цих правил посадові особи таких підприємств несуть відповідальність за невиконання заходів із благоустрою, а також за дії чи бездіяльність, на власних і закріплених за підприємствами й організаціями територіях відповідно до законодавства.

Підприємства та організації на власних і закріплених територіях повинні здійснювати весь комплекс робіт, спрямований на наведення там ладу та постійне підтримання чистоти, збереження зелених насаджень, а саме: регулярно прибирати від сміття, побутових відходів, бруду, опалого листя, снігу, що б  забезпечувало утримання об‘єктів благоустрою та прилеглих територій у належному санітарному стані. При цьому тротуари прибираються вздовж усієї ділянки будинку, відведеної, закріпленої або орендованої ділянки, домоволодіння (в межах належності) – до середини вулиць. А при односторонній забудові – на всю ширину проїзної частини.

«Вивезення сміття та побутових відходів здійснюється шляхом укладання відповідних угод із спеціалізованими підприємствами на підставі затверджених норм надання послуг з вивезення побутових відходів», - наголошує  виконувач обов‘язків начальника відділу житлового господарства Винниківської міської ради Славомир Каторож.

Угоду на прибирання території можна укласти з Винниківським КП «Добробут» або іншою спеціалізованою організацією.

Адреса ВКП «Добробут»: Винники, вулиця Галицька,9, телефон: 032 296 05 39.

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: Благоустрій, міська рада, Славомир Каторож, підприємці


Читайте також:
Коментарі
avatar