Салезіяни закликають молодь «Встати з дивану» і не зациклюватися на спілкуванні в Інтернеті
19.09.2017 11:13

У Винниківській ораторії започаткували цікаві заходи, що сприяють комунікуванню молоді та заохочують до активного та корисного проведення часу.

17 вересня у Винниках відбулася зустріч салезіянських спільнот Львова, що мала назву «Встань з дивану». Так розпочали новий навчальний рік для старшої салезіянської молоді. Головною темою святкового заходу був заклик – вийти з дому, щоб розширити коло спілкування, знайти нових друзів, подружитися з молоддю різних спільнот.

На зустріч із молоддю запросили відомого скрипаля Олександра Божика, психолога Володимира Чупріна, співачку Мар’яну Ільків і салезіянський священика, який багато років працював у винниківській спільноті, Андрія Платоша.

«Заходи в межах проекту «Встань з дивану» триватимуть протягом року, – розповів відповідальний за душпастирство молоді салезіянської громади Винник отець Григорій Швед. – А для молодшої салезіянської молоді організовуємо свято «Живи онлайн», що відбудеться 23 вересня о 14.00. Ми запропонуємо дітям різні забави, демонструватимемо переваги життя онлайн, щоб молодь не витрачала час у соцмережах. Під час цього проекту будемо разом із дітьми створювати відеоролики про різні сторони реального життя. 29 вересня у нас буде ще одна грандіозна подія – відкриття футбольних полів. А протягом року – курси аніматорів, ораторія, різні гуртки та багато іншого».

Лариса КУБСЬКА
Фото: http://sdbua.net

Теги: Винники, ораторія, Салезіяни, молодь, проекти


Читайте також:
Коментарі
avatar