Юнаки «Руху» здобули вольову перемогу над івано-франківською «Нікою»
20.09.2017 19:50

Сьогодні, 20 вересня, команда ФК «Рух» U-19 на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках провела поєдинок другого туру Першої ліги ДЮФЛ України.

Суперником підопічних Романа Гданського та Ігора Дідика була команда ФК «Ніка» з Івано-Франківська.

Перед початком гри футболістів і всіх присутніх привітав голова Федерації футболу Львівської області Ярослав Грисьо.

У першому турі винниківчани поступилися футболістам з Тернополя на їхньому полі. Тому молоді рухівці прагнули не лише реабілітуватися перед своїми глядачами, але й здобути першу перемогу. Бо 19-річні винниківчани вперше в своїй історії стартували в такому престижному турнірі. І з першим, і з другим завданням рухівці впоралися, хоча «Ніка» чинила шалений спротив і навіть вела в рахунку.

Уже в перші хвилини поєдинку «Рух» міцно захопив ініціативу. Господарі двічі здобували право на кутові. А на 6-ій хвилині лише поперечка врятувала ворота гостей після удару головою нападника «Руху». На 16-ій і на 24-ій хвилинах уже свою майстерність продемонстрував воротар винниківчан Сергій Молюга. Із 30-ої до 33-ої хвилини гості наполегливо штурмували ворота винниківчан. Але «нарвалися» на контратаку, яка для господарів стала результативною. Гравець винниківчан правим флангом увірвався в штрафний майданчик «Ніки» і зробив передачу на Захара Нетлюха. Захар не розгубився й пробив  у ціль – 1:0. З таким рахунком футболісти пішли на відпочинок.

У другому таймі на господарів чекав «холодний душ», адже на 54-ій і на 65-ій хвилинах гравці «Ніки» зуміли вразити ворота «Руху». Тренерський штаб вин6никівчан одразу ж вніс потрібні корективи в гру, зробивши декілька замін. І господарі зуміли «переламати» хід поєдинку на свою користь. Після виконання стандарту у штрафному майданчику гостей найспритнішим виявився Назар Мельник, який ударом головою у дев‘ятку зрівняв рахунок – 2:2. Та глядачі вимагали більшого й закликали своїх футболістів до перемоги. І рухівці продовжували атакувати. На 88-ій хвилині Богдан Бордун також ударом головою забив переможний гол – 3:2.

Уболівальники гучними оплесками вітали молодих рухівців із цією історичною перемогою.

Склад «Руху»: Сергій Молюга, Тарас Гуль, Олег Медицький, Назар Мельник, Ярослав Шевченко, Степан Кучмар, Руслан Грабовський, Назар Грицак, Назар Цимбала, Захар Нетлюх, Богдан Бордун. На заміну виходили: Ігор Стефанишин, Олег Іванець, Сергій Лучко, Василь Піховський і  Мирослав Поліщук. Також у команді є Святослав Опуда та Олександр Опарін, які участі у грі не брали.