У Винниках урочисто відкрили новий танцювальний зал
22.09.2017 21:12

У п'ятницю, 22 вересня, у Винниківській школі мистецтв відбулася приємна подія. Адже в цьому навчальному закладі було урочисто відкрито новий зал для занять танцями.

Як повідомлялось раніше, що для цього cтараннями Винниківської міської ради з двох класів згаданого закладу було створено цей зал і капітально його відремонтовано.

А сьогодні педагогічний колектив і вихованці Школи мистецтв разом із міським головою Винник Володимиром Квуртом, його заступником Богданом Шустером, керівником одного з підрозділів ВМР Зоряною Корчовською й іншими гостями побували на його відкритті.

Священик Петро Паньків освятив приміщення.

Юні вихованці спортклубу бальних танців «Ніка» одразу ж «випробували» новий зал, продемонструвавши присутнім свою танцювальну майстерність і артистичність. Керівники танцювального спортклубу Галина та Андрій Гаранти розповіли гостям цього свята про своїх юних вихованців і про їхні здобутки на найрізноманітніших конкурсах (у тому числі й міжнародних).

Щирі слова подяки за виконаний ремонт і за підтримку юних талантів прозвучали з вуст директора Школи мистецтв Ярослава Харуна.

Приємно, що відтепер нові покоління юних винниківчан матимуть змогу долучатися до неповторного й прекрасного світу мистецтва.

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: зал, танці, відкриття, школа мистецтв


Читайте також:
Коментарі
avatar