«Рух» на виїзді зіграв у нічию з МФК «Миколаїв» (ВІДЕО)
24.09.2017 19:53

Сьогодні, 24 вересня, винниківський "Рух" в Миколаєві у матчі 13 туру Чемпіонату України серед команд Першої ліги зіустрічався з командою ФК "Миколаїв" і зіграв у нічию 1:1.

Перший тайм матчу пройшов у рівній боротьбі з невеликою кількістю небезпечних моментів біля обох воріт. На 30-ій хвилині матчу головний арбітр угледів сумнівне порушення у штрафному майданчику гостей на екс-рухівцю Станіславу Чучману і вказав на одинадцятиметрову позначку. Хоча воротар "Руху" Ільющенков зреагував на удар миколаївця Ігоря Сікорського, але відбити м'яча з кута воріт йому не вдалося.

На останній хвилині першого тайму підопічним Володимира Мазяра вдалося вирівняти становишще у рахунку. Комбінацію партнерів, які вивели Віктора Хомченка один на один з воротарем господарій, останній завершив результативним ударом. То ж на перерву команди пішли за рахунку 1:1.

За малюнком гри другий тайм майже не відрізнявся від першого, а от забитих м'ячів на відміну від першого не було. Матч закінчився з рахунком 1:1.

У наступному 14 турі в домашньому матчі "Руху" протистоятиме один із лідерів Першої ліги ФК "Інгулець".

МФК «Миколаїв» – «Рух» (Винники) – 1:1 (1:1)

Голи: Сікорський, 31, з пен. – Хомченко, 45+1

«Миколаїв»: Важинський, Берко (Зарічнюк, 18), Алексанов (Попов, 60), Герасимець (Рогозинський, 64), Назаренко (Момот, 62), Гаврилюк, Ковальов (кап.) (Шарабура, 84), Лучик, Жичиков, Чучман, Сікорський. Головний тренер: Руслан Забранський

«Рух»: Ільющенков, Заставний (кап), Дуць, В.Білий, Маркович (Гурський, 45+3), Чепелюк, Ткачук (Б.Баранець, 56), Грисьо (Буй, 82), Лозовий, Г.Баранець (І.Білий, 85), Хомченко. Головний тренер: Володимир Мазяр

Попередження: Зарічнюк, 40; Лучик, 71; Гаврилюк, 90 – Г.Баранець, 19; Ткачук, 22; Хомченко, 45+3; Грисьо, 80; Чепелюк, 90+1