У Львові понад шістдесят людей отруїлися копченою рибою
26.09.2017 11:06

Копчена риба

Станом на 09.00 год. 26 вересня всього потерпілих, які вживали в їжу рибу гарячого копчення, придбану 21 вересня в одному із торгових кіосків на ринку «Привокзальний» у Львові, є 63 особи, з них 7 дітей. На стаціонарному лікуванні перебуває 58 осіб, з них 6 дітей. Про це повідомляє Львівський портал, посилаючись на інформацію прес-служби Львівської міської ради.

Як зазначають у управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР, Зокрема, 56 осіб, з них 6 дітей, перебувають на лікуванні в інфекційному відділенні Львівської обласної клінічної лікарні. Ще 2 постраждалих лікуються в інфекційному відділенні Пустомитівської ЦРЛ. Постраждалим надається повний комплекс лікувально-діагностичних заходів, відповідно до клінічних протоколів МОЗ України.

Ще 4 особи, в тому числі 1 дитина, відмовилась від госпіталізації – лікуються амбулаторно. Одна людина уже виписана з лікарні.

Стан всіх пацієнтів – середньої важкості.

Як додали в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР, медичною та Держпродспоживслужбою проводиться обстеження осередка інфекції.

Як повідомлялось раніше, 22 вересня у Львові із гострою кишковою інфекцією госпіталізували десятеро осіб. Люди отруїлися копченою рибою, яку придбали на ринку «Привокзальний». Протягом 23 та 24 вересня до лікувальних закладів продовжили звертатися громадяни.

За фактом масового отруєння людей у Львові поліцейські відкрили кримінальне провадження.


Теги: ринок, лікарня, кримінальне провадження, копчена риба, ЛМР, отруєння


Читайте також:
Коментарі
avatar