Ансамбль «Карамель» активізовує співпрацю з угорцями
28.09.2017 11:15

До переліку виступів на міжнародних сценах ансамбль сучасного танцю «Карамель» Будинку дитячої та юнацької творчості міста Винники (директор Ольга Соколик) додав Фестиваль народного музики та танцю в Угорщині.

Колектив із Винник привіз диплом із цього культурного заходу, що відбувся в місті Мішкольц. Попри запрошення на фестиваль, юні винниківські танцюристи мали багатоаспекту відпочинково-пізнавальну програму. Три дні вони ознайомлювалися з Будапештом, Сентендре, Мішкольц – відвідали один із найбільших зоопарків у Європі, відомий Музей марципана, численні музеї, океанаріум, термальні купальні та багато інших цікавинок.

«Виступ нашого колективу сподобався глядачам і організаторам фестивалю, – розповіла керівник «Карамелі» Христина Мелимук. – Завдяки гарній презентації колективу цікавими колоритними танцями нас помітила Ярослава Хортяні, яка є представником українців Угорщини в парламенті, головою Європейського конгресу українців. Вона запропонувала співпрацю й запросила нас до участі у фестивалях Угорщини».

Лариса КУБСЬКА

Теги: танці, АНСАМБЛЬ, Христина Мелимук, БДЮТ, Фестиваль


Читайте також:
Коментарі
avatar