Не реалізувавши два пенальті поспіль, «Рух» втратив перемогу (ВІДЕО)
29.09.2017 20:16

Сьогодні, 29 вересня, винниківський «Рух» на стадіоні ім. Богдана Маркевича провів поєдинок 14 туру Чемпіонату України серед команд Першої ліги.

Суперником винниківчан був один із кращих у цьому сезоні першолігових колективів – ФК «Інгулець» із міста Петрове Кіровоградської області.

Поєдинок виявився дуже важким і виснажливим для обох команд, але надзвичайно цікавим для футбольних уболівальників. Забігаючи наперед, зазначимо, що сьогодні підопічні Володимира Мазяра мали декілька стовідсоткових нагод для взяття воріт, а у другому таймі гравці «Руху» не реалізували два пенальті поспіль.

А починався поєдинок активними випадами господарів на ворота гостей. Уже на перших хвилинах рухівці отримали право на кутовий, але жодного позитиву з цього епізоду не отримали. На 23-ій хвилині Василь Білий небезпечно пробив зі штрафного. На 25-ій хвилині вже гості після подачі кутового удару намагалися вразити ворота «Руху». Їхній гравець зумів пробити в падінні через себе, але не влучив у ворота.

А на 30-ій хвилині господарі втратили найреальніший шанс вразити ворота в першому таймі. Після подачі кутового Ігор Дуць мав забивати, але м‘яч після його удару з двох метрів від воріт «шугонув» не у рамку, а до неба. І на 39-ій хвилині рухівці знову подавали кутовий. І знову Дуць не зумів пробити точно. У проміжку поміж цими епізодами на полі тривала жорстка позиційна боротьба. Жодна з команд не хотіла поступитися ініціативою.

А на 10-ій хвилині другого тайму вже гості влаштували справжнісінький штурм воріт «Руху». Їхні нападники двічі поспіль з близької відстані намагалися вразити ворота. Але Ільющенков обидва рази зумів захистити свої ворота. На жаль, на третій поспіль удар гравця гостей (Клименка) він зреагувати не встиг. Ось так гості повели в рахунку.

Господарі після цього не знітилися й не розгубилися. Навпаки, рухівці значно посилили тиск на захист гостей. І на 68-ій хвилині нападник «Руху» Віктор Хомченко з подачі Григорія Баранця ударом головою вразив ворота «Інгульця» - 1:1.

Та  на цьому винниківчани не зупинилися, а продовжили штурмувати ворота гостей.

На 71-ій хвилині Максим Грисьо наблизився до штрафного майданчика гостей і зробив вивірену передачу на Хомченка, якого грубо збив захисник. Арбітр без вагань призначив пенальті.

На жаль, Григорій Баранець не зумів переграти голкіпера. Григорій пробив у лівий від себе  нижній кут воріт, де вже на м‘яч чекав воротар «Інгульця». Не минуло й хвилини, як гості знову порушили правила в своєму штрафному майданчику й суддя знову без вагань призначив пенальті. На полі й поза його межами враз закипіли пристрасті, гості протестували проти рішення арбітра, але він не змінив своєї думки. І  до м‘яча підійшов уже Хомченко. Яке ж було розчарування винниківчан, коли нападник «Руху», також пробивши у лівий від себе кут, програв дуель голкіперу гостей! Для «Інгульця» їхній воротар сьогодні став справжнім героєм, адже зумів відбити два пенальті.

Гсподарі й далі вперто атакували й знову мали чудовий шанс вирвати перемогу. На 88-ій хвилині Євгену Лозовому ніхто не перешкоджав влучити у ворота з близької відстані. Але цього разу гостей врятувала стійка.

Ось так і завершився нічийним рахунком – 1:1 – цей захоплюючий поєдинок.

"Рух" (Винники) - "Інгулець" (Петрово) 1:1