У Винниках автомобільний акумулятор заблокував каналізаційну мережу
02.10.2017 12:03

Незвичну знахідку виявили працівники місцевого комунального підприємства «Винниківське» 29 вересня у каналізаційній мережі поблизу багатоквартирного будинку №5, що на вулиці Кільцевій.

А все почалося з того, що мешканці згаданого будинку здійняли галас через те, що в їхніх помешканнях вийшла з ладу зливна каналізація. А без неї людям, звісно, немає зараз життя. Адже не виливати ж помиї через вікно на вулицю.

Комунальники негайно почали пошук причини, що призвела до аварії.

І яке ж було їхнє здивування, коли в одній із мереж виявили корпус автомобільного акумулятора! Саме цей важкий предмет заблокував каналізаційну мережу.

«Наші працівники понад 4 години вовтузилися з цим акумулятором, потратили багато сил, - бідкається керівник МКП «Винниківське» Олег Горінь. – І кому прийшла думка в голову викинути таку велику річ у каналізацію? Це ще один приклад безвідповідальності деяких людей, які своїми необдуманими вчинками завдають клопоту іншим мешканцям».

Винниківська міська рада вкотре нагадує про категоричну заборону самовільно відкривати каналізаційні люки, а тим паче, викидати туди сміття й побутові відходи.

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: Олег Горінь, акумулятор, каналізація


Читайте також:
Коментарі
avatar