Винниківчан просять подавати свої пропозиції стосовно покращення схеми транспортного руху у місті
06.10.2017 11:18

вул. Сухомлинського, м. Винники

Із початком навчального року знову загострилася транспортна проблема на розі вулиць Галицької та Сухомлинського у Винниках. Адже на вулиці Сухомлинського розташовані дитячий садочок і школа. Тому батьки, які зранку привозять власним автотранспортом у згадані заклади своїх дітей, постійно потрапляють в автомобільні корки.

Щоб уникнути цієї проблеми зараз працівники Винниківської міськради вивчають рух автомобілів у ранковий час у згаданому мікрорайоні (вулиці Галицька, Сухомлинського, Кривка, бічна Івасюка, Сахарова, Івасюка).

Також Винниківська міськрада просить усіх зацікавлених винниківчан, працівників і педагогів згаданих закладів, мешканців цього мікрорайону долучитися до розв‘язання цієї проблеми й подавати свої пропозиції стосовно руху автотранспорту на цих вулицях для внесення відповідних коректив.

«Зважаючи на розміщення школи та дитсадка у одному мікрорайоні Винник та звернення мешканців щодо утворення корків, спеціалісти ради відслідковують ситуацію з рухом автотранспорту у ранковий час. Якщо винниківчани мають свої погляди на вирішення цього питання – просимо залишати свій коментар у соцмережах чи в онлайн зверненнях у рубриці офіційного сайту Винниківської міської ради», – зазначає заступник міського голови м. Винники Богдан Шустер.

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: транспортна розв'язка, дитячий садок, школа, транспорт, вулиця Сухомлинського


Читайте також:
Коментарі
avatar