«Рух» на своєму полі переміг «Волинь» з рахунком 1:0 (ВІДЕО)
11.10.2017 17:24

Сьогодні, 11 жовтня, винниківський «Рух» провів поєдинок 16-го туру Чемпіонату України серед команд Першої ліги.

Матч відбувся у Винниках, на стадіоні імені Богдана Маркевича.

Суперником винниківчан була луцька «Волинь», яка зараз є сусідом «Руху» у турнірній таблиці. Вже цей факт передбачав, що матч буде безкомпромісним.

З перших хвилин саме гості першими кинулися атакувати. На 3-ій хвилині вони отримали право на кутовий, а на 8-ій – пробивали штрафний. Також на 8-ій хвилині гравець гостей Воробей грубо атакував рухівця Вербного й отримав жовту картку. На 14-ій хвилині вже сам Вербний вилучив момент для удару. На 30-ій хвилині узяв на себе гру екс-рухівець Кінаш, який також пробив, але дуже неточно.

У другому таймі ситуація почала кардинально змінюватися на користь господарів, які все частіше загрожували воротареві «Волині». Значно оживили дії господарів виходи в другій половині матчу Хомченка та Грися. Ці гравці діяли дуже агресивно й жорстко. І один, і другий практично не програли жодного епізоду боротьбі зі своїми суперниками. На жаль, і одному, й другому перепало від волинян, як кажуть, на горіхи. А Хомченка довелося наприкінці гри навіть замінити.

Продовжували «обстрілювати» ворота «Волині» Вербний (48-ій хвилина), Григорій Баранець (54-а хвилина), Грисьо (66-а хвилина), Хомченко (67-а хвилина).

А на 73-ій хвилині вже «Волинь» загрожувала воротам господарів, але Ільющенков у падінні перевів м‘яч на кутовий.

Переможний гол господарі провели на 83-ій хвилині, Василь Білий навісив до штрафного майданчика гостей, де ніким неприкритий Назар Вербний, за допомогою рикошета від захисника «Волині», вразив ворота Хвалицького..

Останні хвилини цього напруженого поєдинку були надзвичайно нервовими. Гості кинулися рятувати матч, але й господарі також не відсиджувалися в обороні. Та голів глядачі більше так і не побачили. Отож, важка, заслужена й така бажана перемога «Руху» з рахунком – 1:0.

"Рух" Винники - "Волинь" Луцьк 1:0

Гол: Вербний 83

"Рух": Ільющенков, Вербний, І.Білий, Чепелюк (Б. Чепелюк, 80), Буй, Г. Баранець (Грисьо 60), Заставний, Лозовий, Козловський (Хомченко 46), В.Білий, Дуць

"Волынь": Хвалицький, Пищур, Медведь, Неделюк (Щербань 69), Шаповал, Романюк, Марчук, Кінаш (Дмитренко 46), Тетеренко, Никитюк, Воробей

Попередження: Дуць 58, Вербний 88 - Романюк 10, Тетеренко 25, Шаповал 81