Винниківські школярі відзначили 75-ту річницю створення УПА (ВІДЕО)
13.10.2017 17:53

Сьогодні, 13 жовтня, у приміщенні КЦ «Дозвілля» для учнів винниківських шкіл було проведено великий концерт з нагоди 75-ої річниці створення УПА, який організували та провели педагоги й вихованці Школи мистецтв міста Винники.

На концертіі побували учні всіх навчальних закладів Винник. Діти чудово сприймали виступи самодіяльних артистів, підтримуючи їх гучними оплесками.

Ведучі концертної програми Соломія Пендюк і Наталія Карпій під час проміжків поміж виступами знайомили присутніх із історією створення УПА.

У концертній програмі лунали переважно патріотичні твори й пісні, присвячені УПА.

На сцену виходили ансамбль «Вишиванка» (художній керівник Юлія Цвьок, концертмейстер Олександр Албул), вокальний ансамбль хлопчиків цього мистецького закладу. Викладачі школи Маркіян Борис (скрипка) і Андрій Ціцяла (труба) виконали популярні музичні твори. Своїми виступами присутніх зачарували Наталія Воробей і Марко Яцейко, а пісні «Хлопець із лісу» та «Вже вечір вечоріє» прозвучали у виконанні чоловічого ансамблю ЛДШМ №9.

Вихованці клубу спортивного танцю «Ніка» продемонстрували присутнім хореографічну композицію «Гуцулка Ксеня» (художній керівник Андрій Гарант).

Патріотичні пісні «Там на Півночі, на Волині», «Сину, качки летять», «Ой, там під лісом» і «Йшли селом партизани» виконав хор «Воскресіння» (художній керівник Ярослав Харун, концертмейстери Марія Іванечко та  Олександр Албул).

Цим концертом винниківчани розпочали святкування 75-річчя створення на Волині легендарної армії нескорених – УПА.

Слова подяки для всіх учасників концерту від імені  присутніх, а також від Винниківської міськради та ЛМГО «Золота молодь Винник», які підтримали згаданий захід, пролунали з вуст Анастасії Пришляк.

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: річниця, концерт, УПА, школа мистецтв


Читайте також:
Коментарі
avatar