Фестиваль церковних піснеспівів «Під твій покров святий…» об’єднав молодь Винник усіх конфесій (ВІДЕО)
15.10.2017 17:24

Фестиваль дитячої духовної пісні, який присвятили Пресвятій Богородиці, відбувся сьогодні, 15 жовтня, у храмі Воскресіння Господнього УГКЦ м. Винники.

Свято об’єднало молодь храмів міста. Перед громадою на амвоні виступили зразковий дитячий хор «Оберіг» БДЮТу м. Винники, дитячий хор храму Воскресіння Господнього УГКЦ м. Винники, юнацький хор «Світло тихе» храму Воскресіння Господнього УГКЦ м. Винники, юнацький хор «Лаудамус» храму Різдва Івана Хрестителя УГКЦ м. Винники, дитячий хор недільної школи храму св. рівноапостольних Володимира і Ольги УАПЦ м. Винники, релігійна група «Quo Vadis» храму Успіння Пресвятої Богородиці Римо-Католицької Церкви м. Винники, молодіжний хор «Згарда».

Підготували дітей до виступів керівники колективів Наталія Ключинська, Тетяна Маркевич, Олена Грицько, Ірина Шалата, Марія Лема.

ІІ Фестиваль дитячої духовної пісні одночасно став і пісенним подарунком для о. Петра Паньківа на його 65-ліття. Із гарним ювілеєм багатолітнього пароха храму Воскресіння Господнього привітали отці Василь Петрик, Володимир Климюк, заступник міського голови Винник Богдан Шустер та усі присутні, які разом заспівали «Многая літа».

«Цей фестиваль спонукав звернути увагу на пісні, що присвячені Божій Матері, – зазначив господар храму Воскресіння Господнього отець Петро Паньків, подякувавши організаторам фестивалю, які зуміли втілити разом із ним гарну ідею в життя, – Ользі Соколик і Богдану Голіяну, а також дітям і молоді за чудово виконані духовні пісні. – Вони єднають і греко-католиків, і православних, і римо-католиків. Це приклад єдності у Винниках. Я вірю, що ці пісні, які діти вивчили і виконали, вони ніколи не забудуть, а пронесуть протягом усього життя».

Організатором фестивалю є Будинок дитячої та юнацької творчості м.Винники при підтримці Винниківської міської ради, отців винниківських храмів і керівників дитячих хорових колективів.

Фестиваль відбувся за фінансової підтримки співорганізатора фестивалю Богдана Голіяна.

Зведений хор із всіх учасників виконав гімн фестивалю «Під твій покров святий» під диригуванням Наталії Ключинської.

Колективи отримали дипломи та подарунки, гарний настрій і багаж церковних піснеспівів, який збагачуватимуть до наступного фестивалю.

Лариса КУБСЬКА

Теги: покрова, духовна пісня, діти, Фестиваль, БДЮТ


Читайте також:
Коментарі
avatar