«Рух» з мінімальним рахунком поступився на виїзді ФК «Полтава» (ВІДЕО)
15.10.2017 17:29

Максим ГРИСЬО ("Рух Винники)

Сьогодні, 15 жовтня, винниківський «Рух» провів у Полтаві поєдинок 17-го туру Чемпіонату України серед команд Першої ліги.

Суперником винниківчан були гравці одного з лідерів цьогорічного турніру – ФК «Полтава».

Але вихованці Володимира Мазяра протягом останніх турів демонстрували все кращу й кращу гру. Тому декілька турів поспіль «Рух» уже не знав гіркоти від поразок, а навпаки, відчував смак  перемог. Тому й виїзд у Полтаву не викликав у   вболівальників винниківської команди жодних тривожних побоювань. Хоча  згодом виявилося, що це не так.  «Рух» і сьогодні грав дуже добре, але в цьому матчі все вирішили не дії винниківчан на полі, а дві грубі помилки арбітра матчу. Та про це згодом.

Отож, перші хвилини цього поєдинку підтвердили – рухівці з кожною грою почувають себе все впевненіше. І для них зараз уже не має значення, де вони виступають: удома або на чужому полі.

Перші п‘ять хвилин поєдинку з полтавцями були за гостями. Особливо активним у них був правий фланг, де швидкими й технічними діями тероризував захисників господарів Микола Буй.

А на 10-ій хвилині завдяки удару Грися проявив себе і правий фланг «Руху». На 12-ій хвилині гравці «Руху» знову загрожували воротам полтавців.

На 17-ій хвилині вже гравці «Полтави», виконуючи штрафний удар, мали чудову нагоду відкрити рахунок, але не скористалися нею.

На 19-ій хвилині отримав попередження Копина, якого згодом замінили.

Із 21-ої до 28-ої хвилини полтавці чотири рази атакували ворота гостей, але безрезультатно.

На 30-ій хвилині Іван Білий пробив штрафний удар, але схибив. На 36-ій хвилині вже господарі мали чудову нагоду відкрити рахунок, але удар їхнього гравця також виявився неточним.

У другому таймі гра загострилася. Вже на 47-ій хвилині дуже небезпечно пробив хтось із футболістів господарів, але Ільющенков виявився на висоті.

На 56-ій хвилині вже рухівці, подаючи кутовий, мали отримати право на пенальті. Адже після подачі Лозовим кутового Василь Білий скинув м‘яч на свого брата Івана, але захисник «Полтави» перервав політ «круглого» рукою. Пенальті? Ні! Арбітр потрактував згадану ситуацію на користь господарів, показавши Іванові Білому за апелювання жовту картку. Але й на цьому неприємності для гостей не завершилися. Бо вже на 59-ій хвилині полтавці таки вийшли вперед. Швидкий прохід їхнього гравця правим флангом завершився передачею на партнера. Останній із близької відстані потужно пробив у ближній від себе кут воріт Ільющенкова -1:0.

«Рух» кинувся відігруватися, але господарі декілька разів «зловили» їх на контратаках. На 81-ій хвилині полтавець дуже небезпечно пробив із-за меж штрафного майданчика, але м‘яч пройшов трішки вище воріт.

На 89-ій хвилині захисник «Полтави» вдруге зіграв рукою в своєму штрафному майданчику. Це вже Святослав Козловський віддав м‘яч на Лозового, але після передачі останнього захисник господарів знову зупинив небезпечну атаку гостей  рукою в своєму штрафному майданчику. І знову арбітр не побачив у цьому підстав для призначення пенальті. Господарі кинулися в атаку й мали нагоду подвоїти рахунок. Але більше голів у цьому поєдинку глядачі так і не побачили.

Отож, у рівній боротьбі «Рух» поступився в Полтаві з мінімальним рахунком – 0:1.

ФК "Полтава" - "Рух" 1:0

17 тур. 15.10.2017. Полтава, стадіон «Локомотив». Арбітр: Євген Петренко (Одеса)

Гол: Савченко, 59

"Полтава": Кучинський, Ковтун, Парамонов, Іванов, Голіков, Кропивний (Насібулін 63), Покотилюк (Сокуренко 76), Савін (Страшкевич 68), Савченко, Трояновський (Олійник 71), Бараннік (Дегтярьов 56)

"Рух": Ільющенков, Заставний, Дуць, І. Білий, Грисьо (Зубар 73), Копина (Ткачук 38, Козловський 81), Чепелюк, Буй (Гурський 89), Лозовий, Г. Баранець (Б. Баранець 66), В. Білий.

Попередження: Савченко, 31 – Копина, 19; Ткачук, 65; Лозовий, 90

Відеозапис прямої трансляції матчу можна переглянути тут.