СЗШ № 47 – за крок до того, щоб мати оновлене сучасне подвір’я
20.10.2017 12:12

Шкільне подвір’я СЗШ № 47 – не тільки візитівка освітнього закладу, а й обличчя Винник. Проект його облаштування – «Благоустрій шкільного подвір’я СШ №47 м.Львова» – бере участь у конкурсі громадських бюджетів Львова в категорії «Освіта». Бюджет «малого» проекту – 498 750 грн.

Необхідність його реалізації очевидна. За інформацією автора Валерія Підпалюка, втілення в життя цього проекту дозволить забезпечити комфортні умови пересування учнів і працівників територією школи, перетворить його на зону молодіжного відпочинку для дітей протягом шкільних перерв і в позашкільний час, надасть ошатного вигляду шкільному подвір’ю, обмеживши в’їзд приватного транспорту на територію школи.

«Протягом 2016-2017 року завдяки коштам місцевих бюджетів Львова та Винник проведено чимало робіт із відновлення стану будівлі школи, – зазначив Валерій Підпалюк. – Замінено дах і систему теплопостачання, встановлено санвузли, утеплено фасад, добудовано чотири додаткові класи, зроблено частину внутрішніх робіт. Завдяки цьому в школі стало затишніше й комфортніше. Але зовсім інша картина вимальовується, коли діти та педагоги виходять на шкільне подвір’я. Воно в жалюгідному стані. Мене як батька і мешканця Винник непокоїла ця ситуація. Тому й виник задум розробити проект із облаштування шкільного подвір’я».

Даний проект важливий не лише для СЗШ № 47, а й міста. При вдалому оформленні зон пришкільної території зміниться естетичний вигляд подвір’я, воно стане безпечним і гарним місцем для проведення шкільних лінійок і дозвілля.

Щоб проект отримав фінансування із громадського бюджету, від мешканців потрібно небагато – небайдужість і участь у голосуванні, яке триватиме з 1 до 15 листопада. До 1 грудня буде сформовано список проектів-переможців голосування, які включатимуть до переліку видатків бюджету на наступний рік.

Детальніше про проект: https://gb.city-adm.lviv.ua/projects/26

Лариса КУБСЬКА

Теги: голосування, проект, облаштування, школа 47, громадський бюджет, подвір'я


Читайте також:
Коментарі
avatar