«Рух» поступився на виїзді «Колосу» (ВІДЕО)
21.10.2017 20:01

Сьогодні, 21 жовтня, винниківський «Рух» у першому матчі другого кола Чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги зазнав поразки в госятях від ковалівського "Колоса".

Заздалегідь було відомо, що гравці «Колоса» прагнутимуть реваншу за поразку у Винниках від «Руху» у першому колі (тоді винниківчани здобули перемогу з рахунком – 1:0).

І гравці «Колоса» з перших хвилин поєдинку продемонстрували свої грізні наміри щодо гостей, відкривши рахунок уже на 3-ій хвилині. Після обрізки центрального захисника винниківчан Івана Білого господарі провели стрімку атаку, яку завершив результативним ударом Євген Задоя, пробивши сильно й влучно у правий від Ільющенкова кут воріт. Так винниківчани пропустили перший м‘яч.

Підопічні Володимира Мазяра тут же могли відігратися, але удар Євгена Лозового воротар господарів парирував. У ковалівців ж міг відзначитися Володимир Лисенко, але після його удару м'яч влучив в штангу. Через деякий час досвідчений бомбардир «Колоса» все ж забив свій гол. Не зустрівши ніякого опору у штрафному майданчику Володимир не залишив ніяких шансів Ільющенкову і подвоїв рахунок матчу. З рахунком 2:0 команди й пішли на відпочинок.

Здавалося б, що для гостей уже все втрачено. Але вже перші хвилини другої половини поєдинку рухівці приємно здивували своїх прихильників. Після проведених замін ситуація в матчі помітно змінилася. Винниківчани вирівняли гру і навіть переважали господарів в атакувальних діях. На 47-ій хвилині лише майстерність голкіпера «Колоса» врятувала господарів від неприємностей. Воротар «Колоса» зумів кінчиками пальців перекинути м‘яч із-під поперечки на кутовий. На 51-ій, 52-ій, 55-ій і 56-ій хвилинах гості тричі виконували кутові й один раз пробили штрафний удар.

Господарі раз-по-раз «гасили пожежі», які виникали біля їхніх воріт.

А на 64-ій хвилині сильний удар Максима Грися примусив воротаря «Колоса» помилитися, а Євген Лозовий добив м'яча у ворота господарів.

До завершення матчу моменти для взяття воріт мали обидві команди, але рахунок залишився незмінним - 2:1.

"Колос" Ковалівка – "Рух "Винники 2:1