Винниківські футболісти провели навчально-тренувальний збір у збірній України U-16
24.10.2017 11:29

Двох вихованців винниківського футболу нещодавно запросив тренер юнацької збірної України U-16 Володимир Єзерський на навчально-тренувальний збір і два товариські матчі.

На товариські поєдинки з однолітками з Італії було запрошено Максима Козодія та Романа Дідика. Максим Козодій зараз захищає ворота винниківського «Руху» U-16, а Романа Дідика запрошено у львівські «Карпати». Тому Роман у складі збірної України представляв карпатівців, але свої перші кроки у футболі він зробив саме на стадіоні у Винниках під опікою свого батька – тренера дитячих команд ФК «Рух» Ігоря Дідика.

17 і 19 жовтня юнацька збірна України на стадіоні «Ювілейний», що в містечку Буча (Київщина), зіграла два товариські поєдинки з італійцями. Перший поєдинок завершився з нічийним рахунком – 1:1. У другому матчі українці зазнали прикрої поразки - 0:1.

Роман Дідик брав участь у двох матчах. 17 жовтня він вийшов на поле на 15-ій хвилині. А 19 жовтня тренери довірили йому місце в складі нашої збірної з 41-ої хвилини поєдинку.

Приємно, що згадані гравці продовжують славні традиції винниківського футболу. Адже їхніх попередників також неодноразово запрошували до різних збірних нашої країни.