Винниківський “Рух» U-19 на виїзді здобув перемогу над ФК «Тепловик»-ДЮСШ-3» з рахунком – 2:1
25.10.2017 15:43

Сьогодні, 25 жовтня, юнаки винниківського «Руху» в Івано-Франківську здобули чергову перемогу в матчі ДЮФЛ України U-19. Суперником винниківської команди був тамтешній ФК «Тепловик»-ДЮСШ-3».

Як розповів головний тренер команди Роман Гданський, сьогодні в Івано-Франківську була чудова погода, тому футболісти обидвох колективів почувалися під час поєдинку доволі комфортно. Зі слів очільника винниківчан, господарі першими відкрили рахунок у першому таймі. На це рухівці відповіли відчайдушним штурмом воріт «Тепловика». І ще в першій половині гри гості не лише вирівняли становище, але й вийшли вперед. Голи у складі винниківчан забили Захар Нетлюх і Юрій Лучко.

«У другому таймі господарі робили все, щоб відігратися, події на полі вкрай загострилися, але ми вистояли, - мовить Роман Гданський. – Втримати перемогу нам пощастило ціною чотирьох попереджень. І мої вихованці, і гравці «Тепловика» діяли досить жорстко. Радію, що наші молоді гравці продемонстрували в Івано-Франківську не лише свою високу майстерність, але й справжній чоловічий характер. Тому й повертаємося звідти з перемогою».

Нагадаємо, що помічником Романа Гданського є тренер Ігор Дідик.

Теги: ДЮФЛ U-19, ФК Рух, Тепловик, Ігор Дідик, Роман Гданський