Здійснення «Дитячої мрії на Івасюка» залежить від винниківчан. Голосуймо!
27.10.2017 14:07

Найбільше бажання батьків – здорові та щасливі діти. На цьому ґрунтується "малий" проект Вікторії Гомзи «Дитяча мрія на Івасюка» (№ 145). Бюджет проекту – 488 800 грн.

За задумом автора, на вул. Івасюка, якщо проект набере достатню кількість голосів і отримає фінансування з громадського бюджету Львова, можна буде встановити ігрові конструкції, облаштувати міні-футбольне поле зі штучним покриттям, спортивні вуличні тренажери тощо.

Дитячий майданчик на вулиці Івасюка, 23 є невеликим, зважаючи на кількість прилеглих будинків і наявність діток, які ним користуються. Через активну забудову району бетонними джунглями і нестачу нових майданчиків, нагальною є потреба його зберегти й кардинально оновити.

Який вигляд він має зараз? Пісочниця в антисанітарному стані, в якій несуться кури, дві аварійні гойдалки, які доводиться щосезону ремонтувати, заіржавілі гірки, самотужки обгороджене місце під стадіон.

Завдання дорослих – запобігти травматизму, зберегти здоров'я дітей, створити їм всі умови для відпочинку.

Детальніше про проект: https://gb.city-adm.lviv.ua/projects/145.

ГОЛОСУЙТЕ ЗА ПРОЕКТИ ВІД ВИННИК ІЗ 1-ГО ДО 15-ГО ЛИСТОПАДА 2017р.!

ЗАЙДІТЬ НА САЙТ: https://gb.city-adm.lviv.ua (або через пошук у google знайдіть - Громадський Проект Львів), де можна переглянути деталі проектів від Винник (задайте у пошук назву чи № проекта 17, 18, 26, 145).

УВАГА! ОДНОЧАСНО МОЖНА І ПОТРІБНО ПРОГОЛОСУВАТИ «ЗА»: ОДИН ВЕЛИКИЙ ПРОЕКТ ТА ОДИН МАЛИЙ ПРОЕКТ.

ПРОГОЛОСУВАТИ ЗА ПРОЕКТИ МОЖНА:

- онлайн голосуванням через особистий кабінет BankId (Приват 24 або Ощадбанк 24): 1. Перейдіть на сторінку проекту через віконце «пошуку» вкажіть номер 17 або назву великого проекту. 2.Пройдіть ідентифікацію як клієнт банку і проголосуйте за обраний проект! 3. Не виходячи зі системи, оберіть малий проект через пошук його номера (18, 26, 145) чи назву і проголосуйте вдруге!

- персональним голосуванням у Центрах надання адмінпослуг Львова за допомого паспорта або студентського квитка. Пред’явити оригінал документа оператору ЦНАП та вказати №/назву проекту, за яких бажаєте проголосувати (адреси: Личаківська районна адміністрація, вул. Костя Левицького, 67 або у ЦНАП Львівської міської ради, площа Ринок,1).

УВАГА! ВАША ПІДТРИМКА ПРОЕКТІВ ГОЛОСУВАННЯМ ДУЖЕ ВАЖЛИВА!
ПРОГОЛОСУЙТЕ І ПЕРЕКАЖІТЬ ІНФОРМАЦІЮ РОДИЧАМ Й ДРУЗЯМ!

ЗРОБИМО НАШЕ МІСТО КОМФОРТНІШИМ ДЛЯ НАШИХ ДІТЕЙ ТА ВНУКІВ!

ДЯКУЄМО ВАМ ЗА АКТИВНІСТЬ!!!

*** Якщо виникають запитання щодо голосування?

Тоді пишіть у групу підтримки проектів "Проекти Винник у сфері культури ГБ-2018" за адресою https://www.facebook.com/groups/289825798169473/.


Теги: дитячий майданчик, бюджет, голосування, проект


Читайте також:
Коментарі
avatar