Як зробити Народний дім і БДЮТ Винник сучасними культурними центрами? Проголосувати!
29.10.2017 11:15

м. Винники

На конкурс громадських проектів Львова – 2018 активні винниківчани розробили й подали два проекти в сфері культури – «великий» і «малий».

«Великий» проект - «Народний дім м. Винники – сучасний культурно-мистецький і просвітницький осередок для всіх поколінь» (№ 17), що поданий на конкурс громадських проектів Львова, розроблений Ольгою Хауляк.

Винниківчанка пропонує зробити комфортнішим зовнішній і внутрішній простір для відвідувачів різних поколінь і вихованців Народного дому м.Винники, які займаються в цьому закладі музикою, танцями, театральним мистецтвом, просвітництвом, а також йдеться про створення умов для організації виставок традиційного та сучасного мистецтва, аукціонів тощо. Родзинкою проекту є облаштування розвиткової зони для роботи в форматі тренінгів, семінарів, майстер-класів із сучасним мультимедійним забезпеченням, а також невеликого кінотеатру.

Бюджет проекту – 1 357 685 грн. За ці кошти можна буде здійснити зовнішні (утеплення фасаду, ремонт і встановлення прибудинкових елементів території) та внутрішні ремонтні роботи, закупити інвентар для актового залу, стільці, звукову і мультимедійну техніку, кіноекран та ін.

Детальніше про проект: https://gb.city-adm.lviv.ua/projects/17.

Крім «великого» проекту в сфері культури, на конкурс подано «малий проект» проект – «Створення комфортних умов для творчих занять дітей і молоді у гуртках БДЮТ м. Винники» (№ 18). Бюджет – 499 766 грн. Автор – Оксана Москалик.

У полі зору автора – проведення робіт у основному корпусі, добудові та прилеглій території Будинку дитячої та юнацької творчості міста Винники, що дасть можливість забезпечити належні умови для занять творчістю, комфортного перебування тут дітей і підлітків, запровадження нових інтерактивних мистецько-освітніх позашкільних заходів тощо.

Детальніше про проект: https://gb.city-adm.lviv.ua/projects/18.

За умовами конкурсу, одночасно потрібно проголосувати за один «великий» проект та за один «малий» проект.

Голосуйте за проекти від Винник із 1-го до 15-го листопада. ЗАЙДІТЬ НА САЙТ gb.city-adm.lviv.ua, де можна переглянути деталі проектів Винник (задайте у пошук назву чи № проекта) і підтримати проект своїм голосом.

Проголосувати за проект можна на сторінках онлайн голосування через особистий кабінет BankId (Приват24 або Ощадбанк24):

1. Перейдіть на сторінку проекту через віконце «пошуку» вкажіть номер 17 або назву великого проекту.

2. Пройдіть ідентифікацію як клієнт банку і проголосуйте за обраний проект!
3. Не виходячи з системи, оберіть інший малий проект через пошук його номера і проголосуйте вдруге!

- персональним голосуванням у Центрах надання адмінпослуг Львова за допомого паспорта або студентського квитка. Пред’явити оригінал документа оператору ЦНАП та вказати №/назву проекту за яких бажаєте проголосувати (адреси: Личаківська районна адміністрація, вул. Костя Левицького, 67 або Львівська міська рада, площа Ринок,1)/

УВАГА! ВАША ПІДТРИМКА ПРОЕКТІВ ГОЛОСУВАННЯМ ДУЖЕ ВАЖЛИВА!
ПРОГОЛОСУЙТЕ І ПЕРЕКАЖІТЬ ІНФОРМАЦІЮ РОДИЧАМ Й ДРУЗЯМ!


Виникають запитання? Тоді пишіть у facebook-групу проектів за адресою - https://www.facebook.com/groups/289825798169473, або за пошуком Facebook-групи - Проекти Винник у сфері культури ГБ-2018.


Теги: голосування, конкурс, громадський проект, народний дім, БДЮТ, культура


Читайте також:
Коментарі
avatar