«Рух» на виїзді розгромив «Гірник-Спорт» (ВІДЕО)
29.10.2017 19:45

Сьогодні, 29 жовтня, винниківськи "Рух" в Горішніх Плавнях Полтавської області у матчі 19-го туру Чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги завдав розгромної поразки з рахунком 4:0 тамтешній команді "Гірник-Спорт".

Чотири сухі м'ячі у ворота полтавчан - відмінний реванш винниківчан за дві поразки на старті сезону 2017-2018. Нагадаємо, що спочатку у матчі другого туру Першої ліги "Рух" у Винниках поступився полтавчанам з рахунком 2;3, а через п'ять днів також на стадіоні ім. Богдана Маркевича у матчі другого попереднього етапу Кубка України знову перемогу з рахунком 3:1 святкували гірники.

Доля сьогоднішнього поєдинку була вирішена вже у першому таймі. Вже на другій хвилині Микола Буй на лівому фланзі атаки отримав передачу з центра поля від Вербного, змістився на кут штрафного майданчика господарів і відмінним обвідним ударом направив м'яча у правий від воротаря кут воріт - 0:1.

Підопічні Володимира Мазяра після швидкого забитого м'яча не заспокоїлися, а навпаки продовжували натиск на ворота господарів. На 21 хвилині Євген Лозовий близько від центра поля, отримавши передачу від автора першого гола Миколи Буя, трохи змістився ближче до штрафної і з метрів 22-ох невідпорно пробив у лівий від голкіпера кут воріт - 0:2.

Господарі старалися щось змінити у грі, але рухівці їм цього не дали зробити. Гра повністю йшла за сценарієм винниківської команди. І до перерви воротар господарів ще двічі був змушений виймати м'яча із сітки власних воріт. Автором цих голів став Микола Буй, який таким чином оформив хет-трик у цьому матчі.

У другому таймі рухівці, напевне підсвідомо повіривши в те, що сьогодні перемога вже від них нікуди не дінеться, дещо збавили оберти. І господарі отримали більше простору на полі і як наслідок на відміну від першого тайму більше часу провели в атаках. Але винниківчани вміло і дисципліновано зіграли у захисті, відповідаючи гострими контратаками. Матч так і завершився перемогою "Руху" з рахунком 4:0.

Після цієї перемоги «Рух» піднявся на 11 місце у турнірній таблиці із 21 очком у активі. Наступний матч винниківська команда проведе вдома у п’ятницю, 3 листопада, проти одного з лідерів першої ліги – чернігівської «Десни».

"Гірник-Спорт" Горішні Плавні - "Рух" Винники 0:4

Перша ліга. 19-й тур. Горішні Плавні. Стадіон "Юність"

Голи: Буй 2, Лозовий 22, Буй 32, Буй 41

"Гірник-Спорт": Поштаренко (Мирний 38), Павлик (Кравчук 75), Панасенко, Батюшін, Цапій, Коваленко, Моїсеєнко, Корольков (Шевчук 46), Луценко (Фаюк 24), Голядинець, Носарєв (Прутян 80)

"Рух": Ільющенков, Вербний, Хомченко (Ткачук 61), Чепелюк, Грисьо (Козловський 73), Буй, Заставний, Лозовий (Баранець 76), Дуць (І. Білий, 87), Гурський

Попередження: Корольков 41, Носарєв 74, Батюшін 83 - Лозовий 69, Баранець 79, Ткачук 83

Теги: Перша Ліга, пряма трансляція, Футбол, Рух Винники, Гірник-Спорт