Ансамбль «Святослав» – «золотий» чемпіон ІІ туру Всеукраїнського «Art dance fest»
30.10.2017 16:29

27-28 жовтня у м. Хмельницький відбувся ІІ тур ІV Всеукраїнського чемпіонату з хореографічного мистецтва «Art dance fest – 2018».

Зразковий ансамбль танцю «Святослав» підкорив журі запальним танцем «Загравання» в номінації «Народний танець» ( категорія «Kids»). Вдале виконання і гарний задум цього танцю настільки захопили суддів, що юні танцюристи з Винник отримали найвищу відзнаку – стали «золотими чемпіонами» – і путівку у фінал цього престижного конкурсу.

Ще один танець, який показав «Святослав», – «Карпатські барви» – також не залишився непоміченим. Учасники колективу отримали за нього І місце.

«Всеукраїнський чемпіонат із хореографічного мистецтва «Art dance fest – 2018» – багатожанровий конкурс, – розповіла художній керівник і головний балетмейстер народного ансамблю танцю «Святослав», заслужений працівник культури України Тетяна Патер. – Наші вихованці вперше побували у Хмельницькому. Тішимося, що виступ дітей у номінації «Народний танець» був вдалим, і журі відзначило їх «золотом». Готуємося до фіналу цього танцювального конкурсу, що відбудеться в травні 2018 року в Києві. Дякуємо організаторам конкурсу «ART Dance» за запрошення та гостинність. Висловлюємо щиру подяку засновнику, почесному президенту та меценату Народного ансамблю танцю «Святослав» Григорію Козловському та Борису Калінічуку за постійну підтримку та розуміння».

Лариса КУБСЬКА
Фото: Андрій ЖУК


Теги: ансамбль Святослав, хореографія, золота нагорода, чемпіонат


Читайте також:
Коментарі
avatar