«Рух» U-19 вдома здобув важку перемогу над «Гірником»
01.11.2017 19:02

Сьогодні, 1 листопада, на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках відбувся черговий поєдинок чемпіонату ДЮФЛ України U-19. Суперником винниківських футболістів був ФК «Гірник» із Новояворівська.

Нагадаємо, що в останніх матчах винниківські юнаки демонструють набагато кращу гру, аніж на старті турніру. Тому й здобули вже декілька перемог. Сьогодні вони також були налаштовані не здобуття перемоги. Але цей поєдинок видався для господарів надто важким, бо гостям також був потрібний позитивний результат.

Уже на перших хвилинах гри винниківчани мали дві чудові нагоди відкрити рахунок. На 5-ій хвилині й нападник «Гірника» зумів потурбувати воротаря «Руху». Та в першому таймі боротьба відбувалася переважно в середині поля.

А єдиний м‘яч у цьому поєдинку був забитий аж на 62-ій хвилині. І провели його винниківчани. Використавши навісну передачу з лівого флангу, Богдан Бордун сильно пробив у нижній від себе лівий кут воріт «Гірника» - 1:0. Одразу ж після цього гола гравці гостей мали реальну нагоду відігратися. Але їхній нападник із близької відстані не влучив у ворота. На 78-ій хвилині гравець господарів Назар Мельник, перебуваючи в штрафному майданчику гостей, сильно пробив. Цього разу гірників урятувала хрестовина воріт.

На 86-ій хвилині гості пробивали штрафний удар із близької відстані. І знову були близькими до успіху, бо воротар господарів лише з другої спроби зафіксував м‘яч у своїх руках.

Отож, винниківські юнаки здобули чергову перемогу. Цього разу з мінімальним рахунком – 1:0.

Склад «Руху»: Сергій Молюга, Тарас Гуль, Остап Медицький, Степан Кучмар, Назар Мельник, Олександр Апарін, Богдан Бордун, Юрій Лучко, Назар Цимбала, Олег Іванець, Захар Нетлюх. На заміну виходили: Руслан Грабовський, Ігор Стефанишин, Мирослав Поліщук.

Головний тренер Роман Гданський, тренер Ігор Дідик.

Теги: Роман Гданський, U-19, Гірник Новояворівськ, ДЮФЛ, ФК Рух