У винниківської маршрутки на ходу відпало переднє колесо
02.11.2017 18:17

У четвер, 2 листопада, близько 12:00 на вул. Мечнікова у Львові на ходу відпало переднє колесо в автобусу, який обслуговує маршрут 5А (пл. Різні – Винники). Фото поламаної маршрутки опублікували у спільноті «Типова львівська маршрутка» на Facebook. Цю інформацію підтвердив і заступник директора АТП-1 Олександр Струтинський, повідомляє zaxid.net.

За словами Олександра Струтинського, це – непередбачувані неполадки. «Щоранку перед виїздом на маршрут кожен автобус обов’язково проходить техогляд. Але не всі ситуації можна передбачити. Наприклад, у цьому випадку просто розсипався підшипник. Це передбачити практично не можливо, бо до підшипника дуже важко добратись і це просто неможливо робити щоранку, – пояснив він. – Наші майстри вже працюють над усуненням цієї проблеми. Ніхто з пасажирів не постраждав».

За словами користувачів спільноти «Типова львівська маршрутка», у зв'язку з поломкою рух транспорту на вул. Мечнікова ускладнений.

Як додав у коментарі Олександр Струтинський, цьому автобусу приблизно три з половиною роки. Це – БАЗ «Волошка», виготовлений на Бориспільському автобусному заводі. Зараз ця модель автобуса вже знята з виробництва.


Теги: аварія, 5 а, маршрутка, колесо


Читайте також:
Коментарі
avatar