«Рух» у важкому поєдинку здолав чернігівську «Десну» (ВІДЕО)
03.11.2017 17:57

Сьогодні, 3 листопада, винниківський «Рух» на стадіоні імені Богдана Маркевича зіграв матч 20 туру Чемпіонату України серед команд Першої ліги. Суперником винниківчан був один із лідерів першості – чернігівська «Десна».

Гості в попередньому турі зазнали прикрої поразки у Полтаві, тому втрачати сьогодні очки не мали права.

Але й рухівцям також украй потрібні очки, бо винниківська команда зараз перебуває на шляху становлення й поступово, але впевнено, піднімається з низів турнірної таблиці. Отож, очікувалося, що цей поєдинок буде не просто важким, а неймовірно жорстким. І такі прогнози збулися. Команди боролися самовіддано й жорстко. У винниківчан із різних причин не змогли вийти на згадану гру футболісти, які вміють і можуть конструктивно діяти в середині поля. Це – брати Баранці та Лозовий. Тому все навантаження в середині поля були змушені взяти на себе Буй, Грисьо та Вербний. І вони відіграли дуже якісно й з користю для свого колективу.

Уже на 2-ій хвилині господарі влаштували штурм воріт «Десни». В одному випадку ворота гостей після удару Хомченка врятували стійки! М‘яч відбився спочатку від однієї стійки, згодом потрапив в іншу, а далі потрапив до рук голкіпера гостей. В іншому епізоді реальну нагоду не використав Грисьо, пробивши вище воріт.

Але на 17-ій хвилині рухівці все ж вийшли вперед зусиллями Буя та Хомченка. Микола Буй з лівого флангу зробив навісну передачу на Віктора Хомченка. Останній зумів точно пробити головою повз воротаря чернігівців – 1:0.

Гості кинулися відігруватися й через хвилину отримали право на стандарт біля штрафного майданчика «Руху», але не скористалися з цього.

Та все ж чернігівці були наполегливими й продовжували шукати шляхи до воріт господарів. І на 23-ій хвилині добилися свого завдяки наполегливості свого нападника Філіппова. Гравець «Десни» увірвався в штрафний майданчик «Руху», технічно обіграв захисника й точно пробив повз Ільющенкова – 1:1.

Господарі не мали наміру грати на нічию, тому кинулися в атаку. На 34-ій хвилині Хомченко знову отримав передачу від Буя й сильно пробив. На жаль, його удар вийшов дуже невлучним. На 37-ій хвилині загрожував дуже сильним ударом зі штрафного воротам «Десни» Ткачук. У цьому епізоді хтось із захисників гостей зумів вибити м‘яч на кутовий.

На перерву команди пішли за рахунку – 1:1.

У другому таймі картина гри не змінилася – обидві команди наполегливо шукали шляхи для взяття воріт.

На 53-ій хвилині гості мали можливість вийти вперед, виконавши стандарт. Але відзначилися ще раз у цьому поєдинку саме господарі. На 63-ій хвилині Микола Буй, обігравши двох суперників, увійшов у штрафний майданчик «Десни». Рухівець намагався пробити, але захисник, рятуючи становище, руками звалив гравця господарів з ніг. Арбітр без вагань призначив пенальті. Гості, усвідомлюючи очевидність своєї провини, навіть не протестували. Назар Вербний, якому команда доручила виконати «вирок», зумів переграти голкіпера гостей – 2:1.

До завершення матчу залишалося ще дуже багато часу. Гості робили відчайдушні спроби, щоб врятувати гру. Натомість, господарі влаштовували контратаки.

На 84-ій хвилині спочатку Зубар не використав чудову нагоду «зняти всі питання» стосовно переможця цього поєдинку. Після нього м‘яч підхопив Святослав Козловський, але також втратив можливість відзначитися. Згодом Козловський знову перебував у дуже зручній позиції, але не використав її.

Мабуть, найважчий проміжок для господарів був уже в доданий час, коли чернігівці всією командою кинулися на штурм «Руху». І вони двічі були близькими до успіху. Але господарів двічі врятував їхній воротар Ільющенков, який у карколомних стрибках зумів відбити ці удари.Зазначимо, що «Десна» сьогодні показала чудову командну гру, були проміжки, коли саме гості контролювали хід поєдинку. Але господарі зуміли перевершити їх у бійцівських якостях і в характері. Тому й здобули підопічні Володимира Мазяра дуже важку й заслужену перемогу з рахунком - 2:1.

І ще «Рух» нинішньою перемогою «відплатив» чернігівцям за прикру розгромну поразку в матчі першого кола.

Глядачі довго аплодували своїм улюбленцям за самовідданість і футбольне свято, яке їм подарував ФК «Рух».

"Рух" (Винники) - "Десна" (Чернігів) 2:1