Спільнота «Емаус-Оселя», що у Винниках, готується до Гаражного розпродажу
04.11.2017 10:20

Цьогорічний Гаражний розпродаж від «Емаус-Оселі» відбудеться 12 листопада (з 13.00 до 18.00) у форматі антикварної крамниці в приміщенні Львівського палацу мистецтв, що на вул. Коперника, 17.

Гаражні розпродажі, які організовує «Оселя», відзначаються соціальним спрямуванням і видовищністю, що створює неймовірне театральне дійство імідж-театру «Пані Кураж», мешканців спільноти і волонтерів.

Таку акцію проведуть ушосте. Організатори запрошують долучитися винниківчан, які зможуть прийти і щось купити або подарувати хорошу річ для реалізації.

У листопаді глядачам планують показати Гаражний розпродаж «Антикварне кіно про антикварне життя», вкотре демонструючи, як старі речі можуть отримати нове життя.

«Через кіно, театр, образотворче мистецтво, музику, танці та моду знімемо кіноколаж, створимо атмосферу кіномайданчика, де гості свята примірятимуть на себе не тільки вбрання, але й підбирають реквізит, декорації й аксесуари для участі в зйомках кіно. Львів – ніби велика антикварна крамниця, в якій життя як мозаїка – об’єднані люди різних національностей, артоб’єкти, стилі, епохи… Це маленький кіноабсурд, але великий перформанс і гаражний розпродаж»», – зазначила на сторінці спільноти у Фейсбук режисер імідж-театру «Пані Кураж» Світлана Чанкова.

На розпродажі можна буде придбати різні речі, які львів’яни віддають на благодійність – одяг, книги, предмети побуту, а також посуд від партнерських спільнот «Емаус» із Німеччини.

Усі кошти з Гаражного розпродажу буде використано на соціальні проекти спільноти «Емаус-Оселя».

Лариса КУБСЬКА

Теги: Емаус-Оселя, благодійність, гаражний розпродаж


Читайте також:
Коментарі
avatar