Ветерану винниківського футболу Роману Весні – 70!
07.11.2017 10:18

У неділю, 5 листопада, виповнилося 70 років ветерану винниківського та львівського футболу Роману Весні.

Роман Весна – один із найталановитіших вихованців винниківського футболу. Він один із перших потрапив у львівські «Карпати», а згодом продовжив спортивну кар‘єру в складі тернопільського «Авангарду» та дрогобицького «Нафтовика».

У складі тернополян наш ювіляр став чемпіоном України, здобувши золоту медаль.

Багато матчів Роман Весна провів у складі винниківської команди. Він є вихованцем тренера Богдана Маркевича.

Разом із Романом Весною тренувалися й зростали Ростислав Поточняк, Роман Покора, Степан Крупей, Анатолій Тищенко, Ярослав Грисьо, Михайло Сидор, Мирон Маркевич. Згодом усі вони також внесли свій вагомий вклад у розвиток футболу.

Після завершення блискучої футбольної кар‘єри Роман Весна багато років віддав вихованню дітей.

Багато його вихованців знайшли свою стежину в житті. Не всі вони стали футболістами, але міцний духовно-фізичний фундамент, який заклав у цих дітях Роман Весна, передавши їм свій життєвий досвід, свої знання й майстерність, допомогли їм стати корисними для суспільства.

Цікаво, що й зараз у складі винниківського «Руху» виступає на правах оренди карпатівець Максим Грисьо. Цей гравець уже став одним із лідерів винниківської команди у Першій лізі. А перші кроки ще зовсім маленьким хлопчиком на футбольному стадіоні у Винниках Максим зробив саме під дбайливою опікою Романа Весни.

Журналісти сайту «Винники плюс», газети «Винниківський Вісник», друзі сердечно вітають пана Романа Весну з його прекрасним ювілеєм і бажають йому міцного здоров‘я, безмежного щастя, радості, миру, злагоди, добробуту. А ще – нових здобутків у вихованні футбольної зміни.

Фото з домашнього архіву Р. Весни: гравці ФК "Карпати" Львів (1966 р.). Роман ВЕСНА - крайній зліва.

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: Мирон маркевич, Богдан Маркевич, Анатолій Тищенко, Карпати Львів, Роман Весна, ярослав грисьо, Ростислав Поточняк, Роман Покора, Степан Крупей


Читайте також:
Коментарі
avatar