«Рух» U-19 у Винниках поступився з розгромним рахунком юнакам «Волині»
08.11.2017 16:20

Сьогодні, 8 листопада, юнацька команда «Рух» U-19 зіграла на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках черговий поєдинок в чемпіонаті ДЮФЛ України.

Суперниками винниківських юнаків були гравці ФК «Волинь» U-19.

Нечисленні глядачі, які цього холодного осіннього вечора все ж ризикнули прийти на гру, не прогадали. Бо в сьогоднішньому поєдинку футболісти обидвох команд «намолотили» аж 10 голів! На жаль, для прихильників винниківчан, левову частку цих м‘ячів записали на свій рахунок гості – юнаки «Волині».

Не має сенсу детально розповідати про події на полі, адже рахунок говорить сам за себе – 7:3 – на користь ФК «Волинь» U-19.

Гості повністю контролювали хід цього матчу й мали величезну перевагу. До честі господарів, вони вели відчайдушну боротьбу й зуміли тричі вразити ворота потужної команди з Луцька.

Два м‘ячі винниківчани провели з пенальті, їх реалізували Захар Нетлюх і Юрій Лучко. Також Захар Нетлюх зумів відзначитися й з гри, замкнувши на 46-ій хвилині передачу від свого партнера.

У другому таймі воротар господарів Сергій Молюга ще в чотирьох епізодах урятував свою команду.

У гостей голами відзначилися: Олег Мосіюк, Богдан Гладун – 2, Ілля Тимошенко – 2, Назар Нич і Микола Сасовський.

Цікаво, що молодий форвард луцької «Волині» Назар Нич є винниківчанином. І свої перші кроки у футболі цей, тепер атлетичного складу гравець, колись зробив саме на винниківському стадіоні.

Склад «Руху» U-19: Сергій Молюга, Тарас Гуль, Остап Медицький, Степан Кучмар, Назар Мельник, Назар Цимбала, Олександр Апарін, Богдан Бордун, Юрій Лучко, Олег Іванець, Захар Нетлюх. На заміну виходили: Роман Ігнатюк, Василь Піховський, Руслан Грабовський, Ігор Стефанишин, Назар Грицак.

Головний тренер команди Роман Гданський, йому допомагає тренер Ігор Дідик.