Відтепер придбати атрибутику «Руху» можна в Інтернеті
09.11.2017 17:17

Винниківський «Рух» приєднався до єдиної платформи ПФЛ, ставши восьмим учасником проекту онлайн-платформи з продажу фанатської атрибутики.

Від середи, 8-го листопада, фанатська атрибутика, спортивне екіпірування, аксесуари та сувеніри із символікою винниківського клубу доступні на порталі ФАН ШОП. Для того, щоби отримати «рухівську» атрибутику, досить перейти за посиланням shop.pfl.ua.

Це спільний проект клубів ПФЛ та технічного партнера, українського виробника спортивного екіпірування, ТМ Gera. Його метою є об`єднання клубів та вболівальників та надання їм можливості комфортного придбання атрибутики в межах уніфікованої платформи.

На офіційному сайті винниківського клубу повідомили, що для «Руху» це ще один крок вперед у розвитку клубу, що свідчить про далекосяжні плани та намагання реалізації майбутніх амбітних проектів. Таким чином, завдяки платформі ПФЛ, уболівальники і винниківський футбольний клуб стають ще ближчими один до одного, а палкі прихильники «Руху» отримали можливість постійно перебувати поруч з улюбленою командою.

До речі, у планах «рухівського» менеджменту – створення власного фан-шопу, у якому глядачі, що приходять на ігри на стадіон імені Богдана Маркевича, мали би можливість придбати жовто-чорну атрибутику, аксесуари, сувеніри, програмки та інше. Словом, у плідній та взаємовигідній співпраці футбольного клубу та його прихильників усе тільки розпочинається…


Теги: Рух Винники, екіпірування, атрибутика


Читайте також:
Коментарі
avatar