«Нам його дуже бракуватиме», - Лілія Свистович
09.11.2017 09:10

Андрій Колотвін

Як ми вже повідомляли, у середу, 8 листопада,  у Винниківській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті раптово помер десятикласник, 16-річний Андрій Колотвін.

Причину смерті школяра, як повідомляє zaxid.net, посилаючись на інформацію речниці Національної поліції у Львівській області Світлани Добровольської, встановлює судово-медична експертиза. Офіційного висновку поки що нема, але за попередніми даними, хлопець помер через хворобу серця.

Поховають школяра, за словами директора школи-інтернату Лілії Свистович, сьогодні у Винниках.

«Андрійко виріс на наших очах. Він – круглий сирота. У нашу школу прийшов з будинку дитини, що на вул. Таджицькій, вчився тут з 1 до 10 класу. Це була дуже світла, активна, життєрадісна дитина. Андрій спішив жити, ніби щось відчував. Цього року учні обрали його президентом школи. Його всі любили, він умів з кожним учнем знайти спільну мову. Нам його дуже бракуватиме», - сказала директор школи-інтернату Лілія Свистович.

Увечері, перед смертю, хлопець, за словами директорки школи, був веселий, жартував, допізна вчив біологію. А посеред ночі він раптом скрикнув. Діти подумали, що йому приснився страшний сон, увімкнули світло і побачили, що він дивиться в одну точку.

«Андрія на руках швидко знесли в кімнату медсестри. Вона надавала йому допомогу аж до приїзду «швидкої». Коли прибули медики зі «швидкої», серцебиття ще було. Вони намагалися реанімувати його. Однак зусилля лікарів були марними.», - каже Лілія Свистович.

16-річний хлопець у три роки переніс операцію на серці, але на здоров’я не скаржився. Що стало причиною смерті школяра, з’ясують експерти.

У Андрія Колотвіна є дідусь, який мешкає у селі Нагуєвичі Дрогобицького району. Але він дуже старенький, тому дозволив педагогам школи-інтернату організувати похорони й поховати його внука у Винниках.

«В організації похорон нам допомагає місцева влада. Учні й вчителі школи-інтернату будуть доглядати його могилу», - сказала директор Лілія Свистович


Теги: сирота, трагедія, Андрій Колотвін, підліток, хвороба, десятикласник


Читайте також:
Коментарі
avatar