У СЗШ № 29 відзначили День української писемності та мови
09.11.2017 12:52

Сьогодні, 9 листопада,  в День української писемності та мови в СЗШ № 29 відбулося свято «Мово, музика, калина, бальзам цілющий для душі».

Загальношкільний захід підготували вчитель української мови та літератури Наталія Строганова, педагог-організатор Оксана Котис, вчитель музики Олег Домазар.

У виконанні учнів 6-А прозвучали вірші відомих українських поетів про мову, патріотичні пісні та танцювальні композиції. Діти показали цікаві інсценівки. Учні, педагоги та батьки почули гумореску від Єлизавети Коваль і Юрія Склима про засилля в нашій мові іноземних слів, зокрема – назв продуктів харчування, що негативно впливає на мовну культуру країни. Інсценівку про неука, який один на всю школу лінується вивчати українську мову, показали Дарина Скоробагатих, Олег Пендюк, Георгій Вобліков.

На святі Дня української писемності та мови виступили й учні інших класів. Юліанна Опалевич виконала пісню Наталі Бучинської «Мово моя», Софія Мандзюк – пісню «Мова барвінкова», Олег Мостовий – інструментальний твір на саксофоні та ін.

«День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада, – зазначила заступник директора СЗШ № 29 Ореста Стасів. – Але дбати про чистоту рідної мови потрібно постійно. Тому свято завершили закликом до збереження та шанування мови, оволодіння культурою усної та писемної мови».

Лариса КУБСЬКА

Теги: свято, День української писемності та мови, СЗШ № 29


Читайте також:
Коментарі
avatar