У Винниках розпочав роботу Дорослий дискусійний клуб
10.11.2017 14:48

У винниківській бібліотеці для дорослих у межах Центру розвитку сім’ї відбулося перше засідання Дорослого дискусійного клубу.

Ініціатором його створення є винниківчанка, керівник Центру розвитку сім’ї, психолог із 25-річним стажем, викладач, тренер, супервізор соціальних проектів і програм Світлана Бєляєва.

На перше засідання психолог запросила представників влади, громадських організацій, навчальних і позашкільних закладів, духівників міста з метою вивчення можливостей людей, які дотичні до навчання і розвитку дітей.

«Протягом року в Центрі розвитку сім’ї відбувалися тренінги для шкільних психологів, соціальних працівників, консультування мешканців, – розповіла Світлана Бєляєва. – Цей річний досвід показав, що є багато проблем, які потребують вирішення. І громада може активно долучитися до зміни формату надання соціальних послуг. Тому метою діяльності дискусійного клубу є обмін досвідом, який напрацьований, і пошук ресурсів, які можуть зібрати мешканці для вирішення актуальних питань».

Міський голова Винник Володимир Квурт підтримав ініціативу роботи Дорослого дискусійного клубу, підкресливши важливість спілкування, можливостям контактувати один із одним. Він зазначив, що громада може показати свою активність, наприклад, підтримавши голосуванням громадські проекти від міста, адже це реальний шанс для Винник за кошти міського бюджету Львова відремонтувати Народний дім і реалізувати ще три невеликі проекти, які зроблять наше місто кращим.

Засідання дискусійного клубу відбуватимуться один раз у три тижні.

Питання, які планують розглядати під час наступних зустрічей, – громада і влада, загрози та переваги інтернету, профілактика насильства та алкогольної залежності, стрес і психічне здоров’я, що варто тренувати в собі та ін.

Лариса КУБСЬКА

Теги: громада, психолог, дискусійний клуб, бібліотека, Світлана Бєляєва


Читайте також:
Коментарі
avatar