Рух на останніх хвилинах упускає виїзну перемогу в грі з Балканами (ВІДЕО)
11.11.2017 15:48

Сьогодні, 11 листопада, винниківський «Рух» на виїзді провів поєдинок 21-го туру Чемпіонату України серед команд Першої ліги. Винниківчани зіграли в селищі Зоря (Одеська область) проти тамтешнього ФК «Балкани».

Одесити завжди були для рухівців незручними суперниками. Але зараз «Рух» значно покращив свою гру і команда перебуває на піднесенні. Про це переконливо свідчить перемога рухівців у минулому турі над чернігівською «Десною».

Слід відзначити, що перед цим поєдинком винниківська команда зазнала чималих кадрових проблем. Зокрема, через травми на Одещину не поїхали Андрій Маркович та Борис Баранець. Не змогли допомогти і дискваліфіковані Максим Грисьо, Андрій Гурський та Юрій Ткачук.

Перші хвилини сьогоднішнього поєдинку пройшли за ігрової та територіальної переваги господарів. Уже на 6-ій хвилині їхні нападники втратили аж дві можливості для взяття воріт. У першому випадку Заставний зумів головою вибити м‘яч на кутовий, врятувавши «Рух» від гола. Після цього вже нападник гостей якимось дивом не влучив у ворота «Руху».

На 10-ій хвилині вже «Рух» двічі поспіль подавав кутові. А на 17-ій хвилині гравець «Балкан» не використав зручної нагоди відзначитися, пробивши значно вище воріт.

Ближче до 20-ої хвилини першого тайму рухівці  вирівняли гру і в деяких проміжках часу навіть володіли ігровою та територіальною ініціативою. На 26-ій хвилині партнери вивели на чудову позицію для удару Хомченка. На жаль, рухівець пробив трішки вище поперечки. На 28-ій хвилині партнери надали Хомченку ще один шанс для взяття воріт. Та нападник «Руху», перебуваючи віч-на-віч із голкіпером «Балкан», знову пробив повз ворота.

До перерви винниківчани ще двічі загрожували воротам господарів, коли після подач кутових пробивав головою Іван Білий. У першому випадку він не влучив у ворота. А в другому випадку удар у нього вийшов слабким і воротар узяв цей м‘яч.

На 45-ій хвилині Хомченко отримав ще й попередження за симуляцію.

Із перших хвилин другого тайму рухівці знову кинулися атакувати ворота господарів. На 52-ій хвилині Віктор Хомченко ударом здалеку трохи не влучив у дальній лівий від воротаря кут воріт.

На 63-ій хвилині в складі «Руху» на поле вийшов Макар. Це вперше після багатомісячного лікування тренери дали йому стільки ігрового часу. І Володимир був дуже активним на правому фланзі.

На 65-ій хвилині «Рух» отримав право на кутовий. Іван Білий утретє в цьому поєдинку першим після подачі кутового встиг до м‘яча. І на цей раз досяг успіху – вразивши ударом головою ворота ФК «Балкани». Так винниківчани повели в рахунку. На 79-ій хвилині Макар зумів створити чудову нагоду для Хомченка подвоїти рахунок. Але нападник «Руху» втретє не зумів використати її.

А на 88-ій хвилині господарі під час відчайдушної атаки отримали право пробити пенальті. Захисник «Руху» Василь Білий, намагаючись вибити м‘яч, влучив у ногу гравця господарів. Арбітр матчу Арановський без вагань призначив пенальті, яке Платунов упевнено реалізував – 1:1. З таким рахунком гра і завершилися.

Та все ж слід відзначити, що підопічні Володимира Мазяра сьогодні більше заслуговували на перемогу, аніж на нічию. Вони демонстрували впевненість у своїх силах, багато й гостро атакували і створили більше ніж господарі гострих гольових моментів. Не хватило для перемоги останнього точного удару...

"Балкани" Зоря – "Рух" Винники 1:1