ГОЛОСУЙМО!!! Винниківчани борються за перемогу чотирьох громадських проектів
12.11.2017 19:31

м. Винники

Участь громадян у формуванні муніципальних бюджетів – звична річ для багатьох європейських міст. Таким чином міська влада робить бюджет прозорішим і залучає мешканців до покращення інфраструктури міста.

Винники вже мають позитивний досвід реалізації проектів із громадського бюджету Львова в 2017 році. Завдяки перемозі в конкурсі трьох малих проектів, цього року встановлено велопарковки біля шкіл і бібліотек міста, створено арт-простір біля бібліотеки для дітей і якісний простір для розвитку особистості і реалізації громадських ініціатив у бібліотеці для дорослих.

На конкурс громадських проектів – 2018 активні винниківчани розробили й подали чотири інфраструктурні проекти, зокрема – один "великий" і три "малих".

Якщо громада дружно зробить свій крок – проголосує за проекти від Винник, їх реалізують коштом бюджету розвитку Львова. Отож, мають реальні шанси бути втіленими в життя інфраструктурні проекти, які мегапотрібні для нашого міста.

Великий проект на цьогорічний конкурс подано один – «Народний дім м. Винники – сучасний культурно-мистецький і просвітницький осередок для всіх поколінь».

Зініціювала його Ольга Хауляк, яка пропонує зробити комфортнішим зовнішній і внутрішній простір для відвідувачів різних поколінь і вихованців Народного дому м.Винники, які займаються в цьому закладі музикою, танцями, театральним мистецтвом, просвітництвом, а також йдеться про створення умов для організації виставок традиційного та сучасного мистецтва, аукціонів тощо. Родзинкою проекту є облаштування  розвиткової зони для роботи в форматі тренінгів, семінарів, майстер-класів із сучасним мультимедійним забезпеченням, а також невеликого кінотеатру.

Бюджет проекту – 1 357 685 грн. За ці кошти можна буде здійснити зовнішні (утеплення фасаду, ремонт і встановлення прибудинкових елементів території) та внутрішні ремонтні роботи, закупити інвентар для актового залу, стільці, звукову і мультимедійну техніку, кіноекран та ін.

Детальніше про проект: https://gb.city-adm.lviv.ua/projects/17

Три «малих» проекти не менш важливі для покращення життєдіяльності Винник.

Розробка Оксани Москалик – проект «Створення комфортних умов для творчих занять дітей і молоді у гуртках БДЮТ м. Винники». Бюджет – 499 766 грн.

У полі зору автора – проведення робіт у основному корпусі, добудові та прилеглій території Будинку дитячої та юнацької творчості міста Винники, що дасть можливість забезпечити належні умови для занять творчістю, комфортного перебування тут дітей і підлітків, запровадження нових інтерактивних мистецько-освітніх позашкільних заходів тощо.

Детальніше про проект: https://gb.city-adm.lviv.ua/projects/18

498 750 грн – такий бюджет проекту «Благоустрій шкільного подвір’я СШ №47 м.Львова». За інформацією його автора Валерія Підпалюка, реалізація проекту дозволить забезпечити комфортні умови пересування учнів і працівників територією школи, зробити його зоною молодіжного відпочинку для дітей протягом шкільних перерв і в позашкільний час, надати привабливого стану шкільному подвір’ю, обмеживши в’їзд приватного транспорту на територію школи.

Детальніше про проект: https://gb.city-adm.lviv.ua/projects/26

Найбільше бажання батьків – здорові та щасливі діти. На цьому ґрунтується проект Вікторії Гомзи «Дитяча мрія на Івасюка», бюджет якого 488 800 грн. Цей проект вже пройшов оцінку. За задумом автора, на вул. Івасюка, якщо ініціатива набере достатню кількість голосів і отримає фінансування з громадського бюджету Львова, можна буде встановити ігрові конструкції, облаштувати міні-футбольне поле зі штучним покриттям, спортивні вуличні тренажери тощо.

Детальніше про проект: https://gb.city-adm.lviv.ua/projects/145

Із 15 вересня до 1 листопада проекти опрацьовуватимуть фахівці відповідного профілю. З 1 листопада до 15 листопада відбуватиметься голосування за ці проекти, а до 1 грудня буде сформовано список проектів-переможців голосування, які включатимуть до переліку видатків бюджету на наступний рік.

Ідеї винниківчан потребують підтримки. ГОЛОСУЙТЕ ЗА ПРОЕКТИ ВІД ВИННИК із 1-ГО ДО 15-ГО ЛИСТОПАДА 2017р.!

ЗАЙДІТЬ НА САЙТ: gb.city-adm.lviv.ua (або через пошук у google знайдіть - Громадський Проект Львів), де можна переглянути деталі проектів від Винник (задайте у пошук назву чи № проекта 17, 18, 26, 145).

УВАГА! ОДНОЧАСНО МОЖНА І ПОТРІБНО ПРОГОЛОСУВАТИ «ЗА»: ОДИН ВЕЛИКИЙ ПРОЕКТ І ОДИН МАЛИЙ ПРОЕКТ

ПРОГОЛОСУВАТИ ЗА ПРОЕКТИ МОЖНА:

-онлайн голосуванням через особистий кабінет BankId (Приват24 або Ощадбанк24): 1. Перейдіть на сторінку проекту через віконце «пошуку» вкажіть

-номер 17 або назву великого проекту. 2.Пройдіть ідентифікацію як клієнт банку і проголосуйте за обраний проект! 3. Не виходячи зі системи, оберіть малий проект через пошук його номера (18, 26, 145) чи назву і проголосуйте вдруге!

-персональним голосуванням у Центрах надання адмінпослуг Львова за допомого паспорта або студентського квитка. Пред’явити оригінал документа оператору ЦНАП та вказати №/назву проекту, за яких бажаєте проголосувати (адреси: Личаківська районна адміністрація, вул. Костя Левицького, 67 або у ЦНАП Львівської міської ради, площа Ринок,1).

УВАГА! ВАША ПІДТРИМКА ПРОЕКТІВ ГОЛОСУВАННЯМ ДУЖЕ ВАЖЛИВА!
ПРОГОЛОСУЙТЕ І ПЕРЕКАЖІТЬ ІНФОРМАЦІЮ РОДИЧАМ Й ДРУЗЯМ!

ЗРОБИМО НАШЕ МІСТО КОМФОРТНІШИМ ДЛЯ НАШИХ ДІТЕЙ ТА ВНУКІВ!

ДЯКУЄМО ВАМ ЗА АКТИВНІСТЬ!!!

*** Якщо виникають запитання щодо голосування?

Тоді пишіть у facebook-групу підтримки проектів за адресою - goo.gl/wXhDt6

або за пошуком Facebook-групи - Проекти Винник у сфері культури ГБ-2018

Лариса КУБСЬКА

Теги: конкурс, бюджет, громадський проект, голосування, проекти


Читайте також:
Коментарі
avatar