«Рух» офіційно підтвердив відставку Мазяра
13.11.2017 10:24

Володимир Мазяр

Винниківський «Рух» опублікував на офіційному сайті клубу заяву, в якій підтвердив відставку головного тренера Володимира Мазяра.

«Винниківський футбольний клуб щиро дякує головному тренеру Володимирові Мазяру та його помічнику Едуардові Столбовому за плідну співпрацю. За період роботи у «Русі» Володимир Мазяр сповна довів, що є справжнім професіоналом і хорошим тренером. Винниківська футбольна команда, яка ще не так довго перебуває на професійному рівні, під час співпраці із цим фахівцем набула чимало досвіду та нових знань. Володимир Іванович вніс помітний вклад у розвиток нашого клубу, ми глибоко цінуємо здобуття тих навиків та нових умінь, які з’явилися у результаті плідної та спільної роботи.

Але оскільки терміни контракту між Володимиром Мазяром та футбольним клубом «Рух» (Винники) підійшли до закінчення, ми вирішили за взаємною згодою рухатися в різних напрямках. Обидві сторони повністю виконали всі умови угоди. Бажаємо Вам, Володимире Івановичу, подальших кар’єрних злетів на футбольній тренерській ниві.

Хто керуватиме діями винниківської команди під час підготовки до наступного календарного матчу проти краматорського «Авангарда» – ми повідомимо трохи пізніше», – йдеться в заяві винниківського клубу.


Теги: Рух Винники, відставка, Володимир Мазяр


Читайте також:
Коментарі
avatar