Винниківський аматорський театр «Сміх і сльоза» готує нову постановку
15.11.2017 16:23

Винниківський аматорський театр «Сміх і сльоза», який функціонує вже тринадцять років, готується вразити мешканців і гостей міста цікавою постановкою.

Сценарій вечорниць написала Мирослава Сидор, яка віднедавна є художнім керівником і головним режисером театру. Жінка закінчила театральну студію при театрі імені М. Заньковецької та Львівську академію друкарства ім. І. Федорова, є організатором, керівником і сценаристом пересувного театру-кабаре «Тильку ві Львові», учасницею відомого гумористичного дуету «Пані Мірця і пан Дзюньо».

«Разом із винниківськими акторами-аматорами ми готуємо вечорниці, які є пластичним варіантом постановки, яку можна показувати і на Івана Купала, і на Андрія, і на інші свята, – розповіла Мирослава Сидор. – Звичайно, хотілося б, щоб ми не відбулися одним показом, а могли гастролювати».

Пані Мирослава для винниківського театру написала власний сценарій. «У вечорницях буде задіяно семеро акторів. У мене кожен має практично однакову кількість тексту. Я зробила так навмисно, аби люди були зацікавлені приходити на репетиції, адже нецікаво витрачати час, якщо роль зводиться до усього кількох слів. Це ж аматорський театр, а актори не мають зарплати, але мають любов та інтерес до театру. Тому я і пишу сценарій сама, бо знаю, що зроблю його так, як потрібно людям. А у виставах індивідуальний підхід не завжди передбачений», – пояснила Мирослава Сидор.

На прем’єру вечорниць винниківчан планують запросити орієнтовно після Старого Нового року. До акторів, серед яких постійні та нові учасники театру «Сміх і сльоза», долучаться танцювальний і хоровий колективи.

Лариса КУБСЬКА

Теги: Сміх і сльоза, Мирослава Сидор, аматорський театр, актори, Вечорниці


Читайте також:
Коментарі
avatar