«Рух» завершив рік на мажорній ноті, здолавши «Авангард» (ВІДЕО)
17.11.2017 17:26

Сьогодні, 17 листопада, винниківський «Рух» провів свій останній офіційний поєдинок 2017-го року.

І завершив його на мажорній ноті, впевнено здолавши ветерана найрізноманітніших футбольних турнірів України, дуже досвідченого суперника – краматорський «Авангард». Зазначимо, що це був поєдинок 22-го туру серед команд Першої ліги. У матчі першлго кола винниківчани на виїзді поступилися авангардівцям із рахунком – 1:2. І саме в поєдинку в гостях за «Рух» уперше відзначився Віктор Хомченко. Цей гравець відіграв вирішальну роль і для сьогоднішньої перемоги, забивши гол і заробивши пенальті.

Гра розпочалася з атак господарів. На 6-ій хвилині загрожував воротам гостей Вербний, а на 11-ій хвилині вже Буй.

На 20-ій хвилині вихід віч-на-віч із воротарем «Авангарду» змарнував Хомченко.

Але на 28-ій хвилині Віктор упевнено реабілітувався, пробивши у високому стрибку головою у лівий від голкіпера кут воріт. М‘яч, відбившись від стійки, залетів у ворота. Так винниківчани повели в рахунку. Цей гол зовсім не знизив активності господарів, які й далі шукали шляхів для взяття воріт.

Не минуло й десяти хвилин, як «Рух» відзначився вдруге. На 37-ій хвилині Хомченко, перебуваючи в штрафному майданчику гостей, мав нагоду пробити, але був збитий захисником. Чарівна дівчина на прізвище Романюк (вона була головним арбітром сьогоднішнього матчу) без вагань вказала на одинадцятиметрову позначку.

До м‘яча підійшов Вербний, який сильно й влучно пробив знову ж у лівий від воротаря кут. Голкіпер «Авангарду» вгадав напрямок удару, але «постріл» Назара Вербного виявився для нього занадто потужним – 2:0.

Після цього гості кинулися рятувати матч. На 45-ій хвилині вони втратили чудову нагоду вразити ворота «Руху». Але їхній нападник із зручної позиції пробив дуже високо.

У другому таймі обидві команди також були активними. Гості намагалися врятувати поєдинок, а господарі хотіли забити третій гол, щоб зняти всі питання щодо переможця. І рухівці були дуже близькими, щоб ще раз відзначитися. Та на 73-ій хвилині після подачі кутового Дуць із чудової позиції пробив головою повз ворота.

До цього епізоду небезпечно загрожував воротам гостей Буй (65-та хвилина). А на 66-ій хвилині пострілом здалеку Ільющенкова потурбував гравець «Авангарду».

У доданий арбітром час Макар увійшов у штрафний майданчик гостей і віддав зручну передачу на Ткачука. На жаль, останній пробив несильно й воротар заволодів м‘ячем.

Ця перемога виявилася останньою для «Руху» в цьогорічних офіційних матчах, але першою на посаді головного тренера команди для Андрія Кікотя.

Отож, Андрій Кікоть із перемоги розпочав свою самостійну тренерську кар‘єру. Тому щиро вітаємо його з цією важливою в його житті подією й бажаємо в подальшому значних здобутків й перемог на найвищому рівні. Також вітаємо команду «Рух» і всіх винниківських уболівальників із цією перемогою.

"Рух" (Винники) - "Авангард" (Краматорськ) 2:0