Футбольні ветерани Винник і Харкова зіграли товариський поєдинок
18.11.2017 16:08

Сьогодні, 18 листопада, на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках відбувся поєдинок поміж ветеранами футболу Винник і Харкова.

Не дивлячись на холодну й дощову погоду, на полі було гаряче. У першому таймі харків‘яни були більш активними. Але на перерву футбольні ветерани пішли за нульової нічиєї.

У другому таймі захисник господарів порушив у своєму штрафному майданчику правила й арбітр призначив пенальті. Гравець гостей пробив сильно й влучно у лівий від воротаря кут. Так гості вийшли вперед.

Але такий хід поєдинку не влаштовував господарів, які після пропущеного м‘яча стали значно активнішими.

У складі винниківчан активними діями відзначилися Юрій Кудінов, Ігор Дідик, Ігор Козидра, Богдан Глушко.

Зрештою, винниківські ветерани не лише вирівняли становище, але й здобули перемогу з великим рахунком – 4:1.

У складі господарів двічі відзначився Юрій Кудінов, по одному м‘ячу забили Олег Йона та Богдан Глушко.

Заслужений тренер України Мирон Маркевич у першому таймі виступав за господарів, а в другій половині гри одягнув футболку харків‘ян і допомагав уже гостям.

Та в таких поєдинках результат не має жодного значення. Найголовніше те, що ветерани ще мають бажання виходити на поле, демонструвати свою майстерність та пропагувати здоровий спосіб життя й футбол.