Ярина Ожайська виборола третє місце за «дорослою» шахівницею
20.11.2017 11:53

У Львові відбувся відкритий Чемпіонат області з шахів серед чоловіків і жінок.

Чемпіонат провели з метою пропаганди та популяризація шахового спорту, зростання шахової майстерності шахістів області, визначення кращих шахістів та шахісток Львівщини.

Винниківська шахова школа і цього разу не пасла задніх. Вихованка тренера Тараса Гися дванадцятирічна Ярина Ожайська в напруженій боротьбі посіла третє місце. Це високий результат, адже перше місце отримала шістнадцятирічна Валерія Лебєдєва. Ярина та її однолітка Яна Цитуля претендували на друге місце, бо дівчата набрали однакову кількість очок – по 3,5. Але за додатковими показниками Яна стала другою, а Ярина – третьою.

Вихідні були плідними і для інших вихованців Шахової школи Винник. «Христина Черкас виконала 3-ій розряд і зайняла 2-ге місце, набравши 7 з 9 очок. Трішки не дотягнулася до першого розряду Єдинак Дарина, але стала першою серед дівчат. Задоволений виступами Маркіяна Надворного, Дениса Фітака, вірю, що у них розряди не за горами», – підсумував результати участі юних винниківських шахістів у кваліфікаційних турнірах Тарас Гись.

Лариса КУБСЬКА
Фото: https://www.facebook.com

Теги: Ярина Ожайська, перемога, шахи


Читайте також:
Коментарі
avatar