У Винниках нагородять переможців конкурсу юних прозаїків імені Катрі Гриневичевої
22.11.2017 15:29

Першого грудня 2017 року о 14.00 у приміщенні СЗШ № 29 відбудеться урочисте нагородження переможців і учасників конкурсу молодих прозаїків імені Катрі Гриневичевої.

Літературний конкурс у 2008 році заснувала Львівська обласна організація «Товариство українок ім. Ольги Басараб» із метою пошуку талановитої творчої молоді та популяризації їхніх творів.

«Письменниця Катря Гриневичева, яка народилася 19 листопада 1875 р. у Винниках, а померла 25 грудня 1947 в Берхтесґадені (Баварія), повернулася до нас із забуття завдяки старанню літературознавців і небайдужих людей, – розповіла голова ЛОО «Товариство українок ім. Ольги Басараб» Ярослава Ваврисевич. – Відомо, що передові народи ставляться з належною увагою й пошаною до творців своєї культури. Про них пам’ятають, їхні твори читають і пропагують, відомості про них передають нащадкам. Таким чином формується національна духовність і ідеологія народу, який цінує власну історію та її визначних особистостей. Саме це спонукало нас нагадати сучасникам про Катрю Гриневичеву. Нагадати і дати можливість випробувати власні творчі сили молоді Львівщини в жанрах новели, оповідання, есе, нарису та казки».

Лариса КУБСЬКА

Теги: конкурс, молодь, прозаїки, Нагородження


Читайте також:
Коментарі
avatar