Триває збір книжечок для дітей, які чекають на Миколая в лікарняних палатах
24.11.2017 22:31

Винниківська бібліотека для дорослих стала осередком збору книжечок для дітей, які не матимуть можливості чекати на дарунки святого Миколая удома. Через різні тяжкі хвороби вони змушені залишатися у лікарняних палатах.

Щоб якось звеселити та підтримати цих діточок, Благодійний фонд «Крила надії» спільно з бібліотеками для дорослих м.Львова розпочали акцію «Книжкове диво Миколая», що триватиме до 10 грудня.

«Винниківчани не залишилися байдужими й відгукуються на прохання допомогти літературою хворим дітям, – каже завідувач бібліотеки для дорослих Ірина Андрухів. – Книжечок щодня більшає. Хочемо подякувати учням і класному керівнику Юлія Кусьо 5-Г класу СЗШ № 29, які радо поділилися книжечками. Просимо й інших активніше долучатися до благодійної акції «Книжкове диво Миколая», адже до свята залишилося досить мало часу. Якщо у вас вдома є дитячі та підліткові книги, розмальовки, книги-іграшки, приносьте їх до нашої бібліотеки, щоб допомогти Миколаю подарувати радість дітям, які борються з важкими недугами».

Лариса КУБСЬКА

Теги: хворі діти, бібліотека, Миколай, акція, книжка


Читайте також:
Коментарі
avatar