Винниківчани вшанували пам‘ять жертв Голодомору (ВІДЕО)
25.11.2017 18:24

Сьогодні, 25 листопада, в парку Незалежності України відбулися поминальна панахида та мітинг-реквієм за жертвами жахливого Голодомору 1932-1933 років.

Винниківчани разом із священиками місцевих храмів о.Василем Петриком, о.Петром Паньківим і о.Володимиром Климюком молилися за невинно убієнними злочинним московським режимом українцями.

Також світлу пам‘ять про загиблих лютою смертю від голоду людей вшанували хвилиною мовчання та запалили свічки.

«Ми лише можемо мріяти про те, якою прекрасною й могутньою була б сьогодні наша Україна, коли б на нашій багатющій землі не було Голодомору, - мовить заступник міського голови Винник Богдан Шустер. – Історія людства не знає більше такого страхітливого злочину, який було скоєно в 1932-1933 роках в Україні, коли мільйони людей були вбиті голодом. А голод штучно створила тодішня окупаційна комуністична влада. Ми завжди повинні пам‘ятати про невинні жертви, які зазнав наш народ тоді. Ми зобов‘язані шанувати невинно убієнних. Для того, щоб зберегти у пам‘яті нашого народу цю трагедію, влада Винник започатковує у школах міста конкурс на кращі учнівські роботи з історії України. Оцінюватимуться праці школярів, у яких вони розкриватимуть події Голодомору визвольних змагань, двох світових воєн, Революції гідності, АТО».

Ансамбль «Винниківчани» (художній керівник Володимир Завербний) виконав низку патріотичних пісень. Також твір, присвячений пам‘яті жертв Голодомору, прозвучав у виконанні Юліанни Опалевич.

Юні вихованці театральної студії «ЗМВ» (Таня Шельвах, Лариса Пришляк, Вікторія Мамчур, Катерина Барабаш, Влад Барабаш, Георгій Вобліков, Аня Корольова, Ольга Жук, Юліана Опалевич) виконали сценку про страшні події 1932-1933 років.

Цей захід організувала Винниківська міська рада. Ведучою заходу була Анастасія Пришляк.

Зазначимо, що зараз у нашій державі триває й традиційна загальноукраїнська акція під назвою «Запали свічку».

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: панахида, Богдан Шустер, голодомор, Запали свічку


Читайте також:
Коментарі
avatar