У винниківській Шаховій школі відбувся благодійний турнір (ФОТО)
25.11.2017 19:02

Внутрішній шаховий турнір тривав 24-25 листопада. Протягом двох днів у Винниках в приміщенні бібліотеки для дорослих за перемогу змагалися двадцять вихованців Шахової школи «Black&white».

Перше місце виборов Маркіян Надвірний, друге – в Матвія Піха. А за третє в додаткових партіях змагалися аж троє юних шахістів – Дарина Єдинак, Юрій Йонка і Дмитро Адамчук. «Бронза» дісталася таки Дарині.

«Внутрішній турнір ми провели для підтримки дітей у формі, – розповів тренер Тарас Гись, – а також, щоб згуртувати учнів, дати можливість побачити силу один одного і, звичайно, здобути досвід внутрішніх змагань. Але окрім спортивного азарту та логічності мислення намагаємося виховувати людські цінності – доброту, людяність, вміння співчувати. Тому наш турнір був благодійний».

«Поряд із нами живуть діти, які не завжди мають обох батьків, потребують найелементарнішого – одягу та харчів, але через це їх не можна вважати гіршими, – пояснила представниця ГО «Рій» Оксана Допілка. – Навпаки, вони часто виростають талановитими та успішними людьми,оскільки змушені змалечку змушені боротися за виживання. З таких дітей не можна насміхатися, для них необхідно робити добрі справи – допомагати».

Юні шахісти зраділи пропозиції Тараса Гися та Оксани Допілки знайти у Винниках малозабезпечену родину, якій необхідна допомога, і на зібрані з турніру гроші разом куплять і занесуть необхідні речі діткам.

Лариса КУБСЬКА

Теги: турнір, Тарас Гись, шахи


Читайте також:
Коментарі
avatar