Дві винниківчанки отримали премії в рамках Програми підтримки обдарованої молоді
27.11.2017 11:44

Винниківчанки Дарина Коваль і Марія Свириденко, колишні учениці СЗШ № 29, а зараз одинадцятикласниці Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка, – в списку 30 переможців, яких відзначено Львівською міською радою в рамках Програми підтримки обдарованої молоді.

Програма вперше стартувала у Львові. Після відбору та опрацювання документів за певними критеріями (наявність нагород міжнародного, всеукраїнського рівнів, участь у міжнародних та всеукраїнських проектах, конференціях, конгресах, онлайн-курсах, майстер-класах, тренінгах, підтверджених сертифікатом, участь у громадській і волонтерській діяльності, учнівському самоврядуванні, оцінка рекомендації, мотиваційного листа) визначено переможців, які отримали сертифікати на десять тисяч гривень.

Даринка і Марійка на конкурс міськради подали дипломи за останні три роки, які відзначені за досягнення у вивченні хімії, на всеукраїнських олімпіадах (два третіх місця), всеукраїнському турнірі «Юний хімік» (перше місце), інтернет-олімпіадах (третє місце), а також волонтерську діяльність.

На запитання «На що витратять зароблені розумом гроші», Дарина Коваль відповіла: « Відкладу на ноутбук, а трішки планую витратити на подарунки до Миколая».

Марія Свириденко хоче десяту частину премії віддати на волонтерство, а більшу частину коштів вкласти у бізнес-ідею (пов’язана з хімією), яку хотіла б розвинути наступного року.

Лариса КУБСЬКА
Фото: https://www.facebook.com/lviv.adm/

Теги: молодь, Дарина Коваль, ЛМР, переможці, винниківчани, Марія Свириденко, премія


Читайте також:
Коментарі
avatar