Відділення «Ошадбанку» у Винниках відкрили після ремонту
27.11.2017 11:39

Винниківське відділення «Ощадбанку» (№10013/0314) сьогодні, 27 листопада, відкрило двері для клієнтів після ремонту, що тривав із 30 серпня.

У перший день роботи в банку було дуже багато людей, які тут обслуговуються. Тішаться – нарешті «Ощадбанк» у Винниках знову працює, адже на час ремонту мешканці міста змушені були їздили у Львів.

«У стіні банку встановили банкомат, маємо термінал, організували відкритий простір відповідно до нових стандартів, – розповіла керівник відділення «Ощадбанку» Олександра Вус. – Графік роботи залишається без змін. Працюємо з 9 до 17.30, обід – з 14.00 до 15.00. Субота – наразі вихідний день, але заплановано збільшити штат на одного працівника, і тоді буде можливість обслуговувати клієнтів у шостий день тижня».

У відділенні розділено обслуговування фізичних осіб і бізнесу. Задля популяризації онлайн-обслуговування розмістили написи: «Співробітники банку та їх родичі в касах не обслуговуються. Ми платимо онлайн».

Онлайн зручно сплачувати рахунки за квартиру, мобільний та міський телефони, Інтернет, кабельне телебачення та інші послуги. Співробітники «Ощадбанку» будуть допомагати й навчати, як це можна зробити самостійно.

Лариса КУБСЬКА

Теги: Олександра Вус, ощадбанк, відкриття, відділення, ремонт


Читайте також:
Коментарі
avatar