Вихованці винниківського Клубу спортивного танцю «Ніка» – фіналісти Чемпіонату світу
29.11.2017 11:35

У місті Ліберець, що в Чехії, відбувся Чемпіонат світу з танців, організований Всесвітньою федерацією артистичного танцю (WADF). Понад десять тисяч учсаників із 17 країн презентували свої досягнення в різних танцювальних стилях.

Найзапекліша боротьба була серед виконавців бальних танців, бо саме ця група була найчисельнішою.

спортивного танцю «Ніка» Школи мистецтв міста Винники під керівництвом Андрія Гаранта вдало показав свої здобутки, його вихованці впевнено увійшли у фінал Чемпіонату світу.

З нашої держави були танцюристи з Тернопільської, Хмельницької, Львівської, Харківської, Миколаївської, Одеської областей.

Одними з найкращих за результатами танцювальних змагань були виступи бальників із Винник – солісток Анни Кіячик і Юлія Лавро, пари Юстини Сливки та Данила Кіячика, Мар’яни Нікітіної та Назара Шендюка. Ці талановиті вихованці колективу «Ніка» гідно представили збірну України на світовому чемпіонаті.

«Незважаючи на велику кількість учасників, насичений графік змагань і, враховуючи те, що діти були наймолодшими у своїх вікових категоріях, їм все ж вдалося вибороти місця в фіналі чемпіонату, – розповіла представниця батьків Юлія Нікітіна. – Вони увійшли в десятку кращих танцюристів світу. На п’єдесталі переможців неодноразово майорів прапор України. Ми гордимося та пишаємося нашими діточками».

Лариса КУБСЬКА

Фото: Юлія НІКІТІНА, Євгенія СЛИВКА, Тетяна КІЯЧИК, Зоряна ЛАВРО


Теги: Андрій Гарант, танці, фінал, Клуб Ніка, чемпіонат світу


Читайте також:
Коментарі
avatar