Нардеп Дмитро Добродомов зустрівся зі своїми виборцями у Винниках (ФОТО/ВІДЕО)
29.11.2017 14:44

Сьогодні, 29 листопада, у Винниках відбулася зустріч народного депутата Верховної ради України Дмитра Добродомова з виборцями.

Саме зараз на вулиці Шевченка у Винниках тривають масштабні роботи зі спорудження каналізаційного колектора (від вул. Садової до вул. Ломоносова), яке виконує підприємство «Укрінвестбуд».

«На цей проект мені вдалося «вибити» 5 мільйонів гривень, а боротьба за ці кошти тривала маже півроку, - зазначив у розмові з виборцями та журналістами нардеп Дмитро Добродомов про спорудження колектора на вул.Шевченка. – У наступному році планую працювати над виділенням ще 6 мільйонів гривень на продовження цих робіт. А з коштами, як ми всі розуміємо, в нашій державі дуже важко. Бракує їх і на підвищення мінімальної заробітної плати, і на підвищення людям пенсій тощо».

У цій зустрічі також брали участь і міський голова Винник Володимир Квурт, і його заступник Богдан Шустер, депутати ВМР Володимир Почаєвець і Олег Проців.

Володимир Квурт повідомив, що на каналізування Винник потрібно понад 55 мільйонів гривень. Мер Винник також повідомив, що вже виконано робіт на 20 мільйонів гривень.

«Чуємо багато розмов про те, що Винники – це «маленька Швейцарія», - зауважує Володимир Квурт, - А як можна назвати так місто, яке не має каналізації? Про яку екологічну комфортність у ньому може йти мова? Тому ми й працюємо над цими проектами. Цьогоріч було споруджено основні каналізаційні колектори на вулицях Сагайдачного та Довганика. Це вже третій потужний проект. Решту вулиць під‘єднуватимуть саме до цих каналізаційних мереж. За останній період у Винниках також було відремонтовано 90 відсотків мереж зовнішнього освітлення вулиць. Багато уваги влада Винник приділяє й ремонту доріг».

Володимир Квурт також зауважив, що місто могло б отримати ще більше коштів на оновлення, коли б не байдужість багатьох винниківчан. Як приклад, він навів нещодавнє голосування за громадські проекти. Для ремонту й реконструкції Народного дому Винник був шанс отримати значну кількість грошей. Але винниківчани не виявили активності до цього проекту, тому він і не набрав потрібної кількості голосів. Як результат, ці бюджетні кошти віддали на покращення життя в інший район Львова.

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: вулиця Шевченка, каналізування, Володимир Квурт, Дмитро Добродомов


Читайте також:
Коментарі
avatar