Уродженець Підбірців викрадав вироби з металу у Винниках
30.11.2017 17:17

Сьогодні, 30 листопада, працівниками Личаківського відділу поліції міста Львова на вулиці Сахарова у Винниках був затриманий громадянин К., який саме йшов здавати масивний металевий виріб у пункт здачі металобрухту.

Великі металеві решітки-водоприймачі злодієві допомагав нести його товариш. З‘ясувалося що ці речі злодій-металошукач поцупив з вулиці Тараса Шевченка у Винниках, вони (металеві решітки) прикривали водозливний канал перед винниківськими сходами (біля авторемонтної майстерні).

Цинічного злодія не хвилювало, що в пітьмі через відкритий канал могли покалічитися винниківчани, а серед них люди старшого віку або діти.

Придивившись, що решітки не прикріплені до поверхні, зловмисник темної ночі з 29 на 30 листопада зняв їх і заховав у потаємному місці.

Але здати згадані вироби йому завадили правоохоронці.

«У Личаківський відділ поліції міста Львова звернувся представник Винниківської міської ради з заявою про те, що з вулиці Шевченка у Винниках скоєно крадіжку металевих дощоприймачів, - розповідає майор поліції Олег Строцький. – За цим фактом було порушено карну справу за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України. І сьогодні злодій потрапив у руки правосуддя. Ним виявився уродженець сусідніх із Винниками Підбірців, громадянин К., 1981 року народження. Зараз він мешкає у Винниках».

Правоохоронець також повідомив, що затриманий раніше не був осудним.

У Винниках він провадив антисоціальний спосіб життя.

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: злочин, Олег Строцький, металошукач, поліція, кримінал


Читайте також:
Коментарі
avatar