На засіданні Дорослого дискусійного клубу обговорили проблему залежності від Інтернету
30.11.2017 17:24

Сьогодні, 30 листопада, відбулося чергове засідання Дорослого дискусійного клубу, що працює в бібліотеці для дорослих у межах Центру розвитку сім’ї. Керівник клубу – психолог із 25-річним стажем, викладач, тренер, супервізор соціальних проектів і програм Світлана Бєляєва – запропонувала для обговорення тему «Безпека дитини в інтернеті».

Батьки, вчителі, всі, хто займається розвитком і навчанням дітей, мають усвідомлювати, що мають бути виконані правила перебування дитини в інтернеті.

За словами психолога, досвід її спілкування з багатьма батьками свідчить, що дорослі бачать тільки один вихід – заборону. Вони думають, що заборонять дитині користуватися гаджетами, і це спрацює. Але метод заборон неефективний.

«Залежність від Інтернету втягує наших дітей в інші залежності, відбувається обмеження в розвитку, – розпочала розмову Світлана Бєляєва. – Тому ми запросили на зустріч людей, які дотичні до виховання, навчання дітей у Винниках, щоб попрацювати в двох напрямах. Перше завдання – розширити знання людей, які відповідальні за розвиток дітей, визначити шляхи, які допоможуть зробити так, щоб дитина не потрапила в пастку залежностей. А друге – спільними зусиллями знайти методи, поділитися досвідом, який може бути використаний у роботі фахівців».

Лариса КУБСЬКА

Теги: діти, дискусійний клуб, залежність, психолог, засідання, бібліотека, Світлана Бєляєва


Читайте також:
Коментарі
avatar